Povezane vesti

(Video) Identifikovan terorista iz Stokholma: Uzbek Rahmat Akilov je kamionom ubio 4 nevinih ljudi

(Video) Identifikovan terorista iz Stokholma: Uzbek Rahmat Akilov je kamionom ubio 4 nevinih ljudi

Kurir 10.04.2017
STOKHOLM - Švedski mediji identifikovali su osumnjičenog za napad kamionom u Stokholmu kao Rahmata Akilova, građevinskog radnika iz Uzbekistana i oca četvoro dece, koji se skrivao kako bi izbegao da bude deportovan iz Švedske. IS-CHATTADE… »
U Švedskoj održan minut tišine za žrtve napada

U Švedskoj održan minut tišine za žrtve napada

RTV 10.04.2017
STOKHOLM - Šveđani su danas održali minut tišine za žrtve prošlonedeljnog napada kamionom, koji je, kako veruje policija, izveo Rahmat Akilov iz Uzbekistana, poznat po tome što je pokazivao simpatije prema ekstremističkim organizacijama… »
Šokantno priznanje napadača iz švedske: Gazio sam kamionom ljude, naredila mi je islamska država

Šokantno priznanje napadača iz švedske: Gazio sam kamionom ljude, naredila mi je islamska država

Kurir 10.04.2017
Uzbekistanac Rahmat Akilov, osumnjičen za napad u Stokholmu, priznao je krivicu tokom istrage, rekavši da je "kamionom gazio nevernike", prenosi švedski list Aftonbladet. Akilov je rekao da je naređenje da izvede teroristički napad dobio direktno od… »
Švedski mediji objavili ime i fotografiju osumnjičenog

Švedski mediji objavili ime i fotografiju osumnjičenog

Blic 10.04.2017
Švedski mediji identifikovali su osumnjičenog za napad kamionom u Stokholmu kao Rahmata Akilova, građevinskog radnika iz Uzbekistana i oca četvoro dece, koji se skrivao kako bi izbegao da bude deportovan iz Švedske. Ruotsalaislehdet: Rekkaiskusta… »
Terorista iz Stokholma otac četvoro dece (foto)

Terorista iz Stokholma otac četvoro dece (foto)

Mondo 10.04.2017
Švedski mediji identifikovali su osumnjičenog za napad kamionom u Stokholmu kao Rahmata Akilova. Foto: Guliver/Shutterstock/IBL/REX/ On je građevinski radnik iz Uzbekistana i otac četvoro dece, koji se skrivao kako bi izbegao da bude deportovan iz… »

Vesti dana »