Povezane vesti
Severna Koreja: Otvoren rezidencijalni kompleks u Pjongjangu
Gde investirati 13.04.2017
Severnokorejski lider Kim Džong Un danas je presecanjem vrpce svečano otvorio novi rezidencijalni kompleks u Pjongjangu u kojem se nalazi i zgrada od 70 spratova, do sada najviša u tom gradu. Niz solitera izgrađenih za nešto više od godinu dana u… »
Kim Jong-un otvorio najviši neboder u Pjongjangu
Al Jazeera 13.04.2017
Veliki broj nebodera za stanovanje podignut je za samo godinu dana širom ulice Ryomyong. Lider Sjeverne Koreje Kim Jong-un presjekao je vrpcu danas na svečanosti u Pjongjangu povodom velikog projekta razvoja glavnog grada ove azijske države, prenose… »
Spektakl u severnoj koreji: Kim Džong Un je presekao vrpcu, a iza nje neviđeno betonsko čudo (video)
Blic 13.04.2017
Lider Severne Koreje Kim Džong Un presekao je danas vrpcu na svečanosti u Pjongjangu povodom velikog projekta razvoja grada Pjongjanga. Veliki broj nebodera za stanovanje podignut je za samo godinu dana širom ulice Rjomjong, koja polazi iz predgrađa… »
Vesti dana »

Nestabilno vreme u Srbiji sa pljuskovima, grmljavinom i mogućim nepogodama
Naslovi.ai pre 47 minutajoš 28 povezanih

Izrael odobrio ofanzivu na grad Gazu uz pregovore o oslobađanju talaca i upozorenja o civilnim žrtvama
Naslovi.ai pre 37 minutajoš 23 povezane

TOK vratilo predmet „zvučni top“ Prvom OJT - šta to znači kad je u pitanju istraga?
N1 Info pre 1 satjoš 1 povezana

Zbog dojave o bombi pomeren početak posebne sednice Skupštine RS o referendumu, presudi Dodiku i ostavci Viškovića
RTS pre 16 minutajoš 20 povezanih