Povezane vesti
Smrt na putu između Bečmena i Petrovčića: Pešaka pregazili i pobegli, telo primetio vozač GSP
Kurir 14.04.2017
BEOGRAD - Muškarac (70) pešak pronađen je noćas oko ponoći bez znakova života na lokalnom putu između Bečmena i Petrovčića. Naime, on je pregažen sinoć, a telo je primetio vozač GSP. Hitna pomoć mogla je samo da konstatuje smrt, saopštila je portparolka… »
Jedna osoba poginula, osam povređeno u udesima u Beogradu
Novi magazin 14.04.2017
Jedna osoba je smrtno stradala, a osam je povređeno u saobraćajnim nesrećama u Beogradu, rečeno je jutros agenciji Beta u Hitnoj pomoći. Muškarac (70) pronađen je bez znakova života na lokalnom putu između Bečmena i Petrovčića oko ponoći. Sinoć oko… »
Pregažen starac ležao na putu, video ga vozač GSP
Mondo 14.04.2017
Pešak je pregažen sinoć oko 23 sata između sela Bečmen i Petrovčić kod Beograda. Nastradao je muškarac star 70 godina, a telo je primetio vozač GSP-a. Foto: MONDO/P. Vujić Ekipa Hitne pomoći mogla je samo da konstatuje samo, rekla je portparolka Hitne… »
Vesti dana »

Nestabilno vreme u Srbiji sa lokalnim nepogodama i hitnim upozorenjima
Naslovi.ai pre 2 minutajoš 34 povezane

Dojava o eksplozivnoj napravi u Skupštini entiteta RS: Pomeren početak posebne sednice
Danas pre 31 minutajoš 23 povezane

UKRAJINSKA KRIZA: Ruska PVO oborila 54 ukrajinska drona iznad osam regiona Rusije; Tramp: Prvi susret dva predsednika bez mene
RTV pre 2 satajoš 27 povezanih

TOK vratilo predmet „Zvučni top“ Prvom OJT u Beogradu: Da li je time istraga faktički završena?
Jugmedia pre 31 minutajoš 6 povezanih

Izraelski ministar: Grad Gaza bi mogao biti uništen ako Hamas ne pristane na naše uvjete
Slobodna Evropa pre 1 satjoš 24 povezane