Povezane vesti

Skupština Srbije završila rad, sutra nastavak rasprave

Skupština Srbije završila rad, sutra nastavak rasprave

Blic 19.04.2017
Skupština Srbije završila je danas rad, a sutra će nastaviti raspravu o potvrđivanju 12 sporazuma. Raspravu su danas obeležila česta reklamiranja Poslovnika, a tokom žustre polemike predsednica parlamenta Maja Gojković odredila je i petominutnu… »
Rasprava o protestima i predsedničkim izborima

Rasprava o protestima i predsedničkim izborima

Blic 19.04.2017
Poslanici Skupštine Srbije danas su tokom rasprave o više međunarodnih sporazuma govorili i mimo dnevnog reda, najčešće o protestima i izborima za predsednika Srbije, a predsednica parlamenta Maja Gojković je u jednom momentu da bi se smirle… »
Skupština Srbije završila rad, nastavak sednice sutra

Skupština Srbije završila rad, nastavak sednice sutra

Novi magazin 19.04.2017
Skupštine Srbije završili je danas rad nešto pre 18 časova, a poslanici će raspravu o više međunrodnih protokola nastaviti sutra u 10 časova. Skupština Srbije je danas skoro tri sata utvrđivala dnevni red, a tokom rasprave poslanici su govorili… »
Skupštinski duel: Gojković: Pajtić je zapalio žito; Pajtić: Ne spominji me Majo previše da se ne povampirim

Skupštinski duel: Gojković: Pajtić je zapalio žito; Pajtić: Ne spominji me Majo previše da se ne povampirim

Blic 19.04.2017
Demokratska stranka predložžila je da se u dnevni red sednice parlamenta uvrste izmene Zakona o visokom obrazovanju, pozivajući se na zahteve studenata koji protestuju poslednje dve sedmice, a predsednica Skupštine Maja Gojković uzvratila je opaskom… »
Pajtić: Nemoj, Majo da me spominješ, da ti se ne povampirim!

Pajtić: Nemoj, Majo da me spominješ, da ti se ne povampirim!

Pravda 19.04.2017
Tokom rasprave o dnevnom redu Maja Gojković je o zahtevima DS rekla da „nije student zapalio žito, nego Bojan Pajtić”, posle čega joj je Pajtić odgovorio na Tviteru. Demokratska stranka predložila je da se u dnevni red sednice parlamenta uvrste… »

Vesti dana »