Povezane vesti
Šešelj: SNS vrši pritisak na radikale
Beta video 20.04.2017
BEOGRAD - Predsednik Srpske radikalne stranke (SRS) Vojislav Šešelj izjavio je danas da Srpska napredna stranka (SNS) vrši pritisak na radikale i da pokušava da preuzme njihove opštinske odbore i da je najnoviji pritisak zabeležen u Topličkom… »
Radikali prešli u SNS u Prokuplju
N1 Info 20.04.2017
Gotovo ceo opštinski odbor i veći deo članstva Srpske radikalne stranke (SRS) u Prokuplju je prešao u Srpsku naprednu stranku (SNS), izjavio je potpredsednik SNS u tom gradu Zlatan Miljković. Na konferenciji za novinare on je rekao da je danas… »
Radikali ostaju bez članstva u Toplici: Opštinski odbor u Prokuplju prešao u SNS
Telegraf 20.04.2017
Više od pola Opštinskog odbora i deo članstva SRS u Prokuplju danas je prešao u SNS. Više od pola Opštinskog odbora i deo članstva SRS u Prokuplju danas je prešao u SNS, a kao razog tome navode da centrala ne pokazuje interesovanje za lokalne… »
Vesti dana »

Vučić: Ekipa od 10 lica uhapšena zbog napada na mog sina Danila u restoranu "Durmitor"
Telegraf pre 1 satjoš 30 povezanih

Student Medicinskog fakulteta: Nastavno-naučnog veće donelo odluku da neće biti onlajn nastave
NIN pre 4 satijoš 18 povezanih

Održana četvrta blokada najprometnijih raskrsnica u Novom Sadu: Zborovi građana traže izbore za savete mesnih zajednica
Nedeljnik pre 2 satajoš 14 povezanih

Studenti u blokadi ispred Predsedništva, dok je Vučić držao konferenciju
N1 Info pre 3 satajoš 14 povezanih