Povezane vesti

Bura zbog "fašizacije" Gojković: Spalite me, ali ne dozvoljavam uvrede

Bura zbog "fašizacije" Gojković: Spalite me, ali ne dozvoljavam uvrede

Večernje novosti 21.04.2017
U parlamentu žestoka rasprava predstavnika vlasti i opozicije. Gojkovićeva: Spalite me, ali ne dozvoljavam takve reči. MIRNU raspravu o zakonima iz oblasti medicine danas je u parlamentu uzburkala svađa zbog - fašizma. Predsednica Skupštine Maja… »
Građanima nije zabranjen ulazak u parlament

Građanima nije zabranjen ulazak u parlament

Politika 21.04.2017
Posebna sednica za raspravu o poverenju Maji Gojković ne može biti zakazana pre 29. aprila. Zahtev za smenu predsednice parlamenta Maje Gojković koji su podnela 32 opoziciona poslanika neće biti razmatran po hitnom postupku, odlučila je Skupština… »
Gojković: Spalite me, ali ne dozvoljavam uvrede

Gojković: Spalite me, ali ne dozvoljavam uvrede

Danas 21.04.2017
“Spalite me, ali neći dozvoliti uvrede, jer parlament ne promoviše fašizam”, rekla je danas predsednica parlamenta Maja Gojković reagujući na tvrdnje poslanice Nove stranke Marinike Tepić da je protekle nedelje u skupštini počela da se… »
Gojković: Spalite me, ali ne dozvoljavam da se govori o fašizaciji parlamenta

Gojković: Spalite me, ali ne dozvoljavam da se govori o fašizaciji parlamenta

Novi magazin 21.04.2017
Predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković danas nije dozvolila samostalnoj poslanici Mariniki Tepić da dovrši izlaganje o zahtevu da se u dnevni red uvrste izmene Zakona o zabrani manifestacija neonacističkih ili fašističkih organizacija, jer je… »
Gojković: Ne pravite šou od svake sednice

Gojković: Ne pravite šou od svake sednice

Kurir 21.04.2017
Predsednica parlamenta Maja Gojković odbacila je danas navode pojedinih poslanika opozicije da je građanima zabranjen ulaz u Skupštinu i i apelovala na opoziciju da ne pravi šou od svake sednice. Građani mogu da uđu u Skupštinu, pod uslovom da se… »
Gojković: Građani mogu da uđu u parlament uz zahtev kao i do sada

Gojković: Građani mogu da uđu u parlament uz zahtev kao i do sada

Beta 21.04.2017
Predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković izjavila je danas da nije istina da je gradjanima zabranjen ulaz u parlament. "Nikome nije zabranjen ulaz, gradjani mogu da udju, samo je potrebno da podnesu zahtev kao i do sada", rekla je Maja Gojković pre… »

Vesti dana »