Povezane vesti

Pešić: Đorđević posle Evropskog prvenstva napušta reprezentaciju Srbije

Pešić: Đorđević posle Evropskog prvenstva napušta reprezentaciju Srbije

Večernje novosti 04.05.2017
Kada se završi EP koliko ja znam neće se baviti reprezentativnom košarkom nego samo Bajernom. On ima obavezu da vodi reprezentaciju na Evropskom prvenstvu i posle ga očekuje samo rad u klubu - izjavio je Pešić. KADA se završi Evropsko prvenstvo… »
Sale Đorđević odgovorio Pešiću: Nikada u životu nisam imao privatnog portparola...

Sale Đorđević odgovorio Pešiću: Nikada u životu nisam imao privatnog portparola...

Mozzart sport 04.05.2017
Dilema ipak ostaje... Informacija koju je Svetislav Pešić obelodanio u intervjuu za Vice, da Aleksandar Đorđević neće biti selektor Srbije posle Evropskog šampionata u Turskoj, uzburkala je košarkašku javnost u našoj zemlji Prekaljeni stručnjak… »
Tema broj ‘jedan’: Sale Đorđević otšro odgovorio Pešiću…

Tema broj ‘jedan’: Sale Đorđević otšro odgovorio Pešiću…

Hot sport 04.05.2017
Legendarni srpski trener Svetislav Pešić je u intervjuu za ‘Vajs’ istakao da će sadašnji selektor Srbije Aleksandar Đorđević napustiti klupu ‘orlova’ po završetku Evropskog prvenstva. Navodno, tada bi se Aleksandar Đorđević skocentrisao… »
Đorđević otklonio dilemu da li ostaje ili napušta selekciju Srbije

Đorđević otklonio dilemu da li ostaje ili napušta selekciju Srbije

Vesti online 04.05.2017
Vest dana u srpskim sportskim medijima bila je najava da bi košarkaška reprezentacija mogla da ostane bez selektora Aleksandra Đorđevića posle Evropskog prvenstva ove godine. Tu informaciju u intervjuu za Vajs saopštio je nekadašnji selektor… »
Đorđević reagovao na Pešićevu izjavu

Đorđević reagovao na Pešićevu izjavu

Mondo 04.05.2017
U danu kada je srpska javnost uzburkana intervjuom Svetislava Pešića, u kojem je popularni "Kari" naveo da se Aleksandar Đorđević povlači sa mesta selektora "orlova", stigao je i odgovor iz Minhena. Foto: Mondo/ Stefan Stojanović "Za Sašu je… »
Oglasio se Sale: "Zna se do kada imam ugovor sa Savezom"

Oglasio se Sale: "Zna se do kada imam ugovor sa Savezom"

Sportske.net 04.05.2017
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Aleksandar Đorđević reagovao je povodom izjava Svetislava Pešića koje su preneli svi domaći mediji. Bivši selektor košarkaške reprezentacije Jugoslavije Svetislav Pešić izazvao je veliku buru svojom… »
Pešić: Đorđević napušta klupu Srbije posle Eurobasketa

Pešić: Đorđević napušta klupu Srbije posle Eurobasketa

Sportal blic 04.05.2017
Svetislav Pešić je tokom intervju za "Vice" otkrio da će Aleksandar Đorđević po završetku ovogodišnjeg Evropskog prvenstva napustiti kormilo košarkaške reprezentacije Srbije. Foto: Milan Ilic / RAS Srbija Pešić, jedini strateg koji je sa dve… »
Selektor Đorđević za Blicsport o Pešićevoj izjavi: Nemam ličnog portparola

Selektor Đorđević za Blicsport o Pešićevoj izjavi: Nemam ličnog portparola

Sportal blic 04.05.2017
Trener košarkaša Bajerna Aleksandar Đorđević za Blisport prokomentarisao je izjavu Svetislava Pešića da će se povući sa kormila reprezentacije Srbije posle Evrobasketa. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Aleksandar Đorđević - Nikada u životu… »
Pešić: Đorđević napušta reprezentaciju

Pešić: Đorđević napušta reprezentaciju

Radio 021 04.05.2017
Košarkaški trener Svetislav Pešić izjavio je da Aleksandar Đorđević, koji ga je nasledio na klupi Bajerna, od jeseni više neće biti selektor Srbije. "Kada se završi Evropsko prvenstvo, koliko ja znam, neće se baviti reprezentativnom košarkom… »
Pešić otkriva: Đorđević se nakon Evropskog prvenstva bavi samo Bajernom

Pešić otkriva: Đorđević se nakon Evropskog prvenstva bavi samo Bajernom

Mozzart sport 04.05.2017
„Za Sašu je možda dobro da vodi i reprezentaciju i klub, ali kada se završi Evropsko prvenstvo, on se, koliko znam, više neće baviti reprezentativnom košarkom“, rekao je proslavljeni srpski stručnjak. Košarkaška reprezentacija Srbije nakon… »
Pešić: Đorđević posle EP neće biti selektor Srbije

Pešić: Đorđević posle EP neće biti selektor Srbije

Sportski žurnal 04.05.2017
Legendarni trener Svetislav Pešić otkrio je da Aleksandar Đorđević, koji ga je nasledio na klupi Bajerna, od jeseni više neće biti selektor Srbije. - Kada se završi Evropsko prvenstvo, Đorđević se, koliko ja znam, neće baviti reprezentativnom… »
Pešić: Đorđević na jesen napušta reprezentaciju!

Pešić: Đorđević na jesen napušta reprezentaciju!

Mondo 04.05.2017
U intervjuu za "Vice", trofejni trener najavio rastanak selektora sa "orlovima" nakon Eurobasketa. Foto: MN Press Prema informacijama Svetislava Pešića, Evropsko prvenstvo u Turskoj biće poslednje takmičenje reprezentacije pod vođstvom Aleksandra… »

Vesti dana »