Povezane vesti

Ko su kandidati za novog Đokovićevog trenera?

Ko su kandidati za novog Đokovićevog trenera?

Vesti online 05.05.2017
Moralo je nešto da se menja! Rezultati Novaka Đokovića u 2017. godini su katastrofalni, pa je naš as odlučio za radikalan potez - otpustio je sve članove stručnog štaba. Može se reći, očekivani potez, s obzirom na to da se videlo da Srbin nema… »
"Novaku ne treba trener"

"Novaku ne treba trener"

Vesti online 05.05.2017
Vest da je Novak Đoković otpustio sve članove stručnog štaba odjeknula je kao "bomba" u svetskim medijima. Dok mnogo licitiraju sa imenom naslednika Marijana Vajde, legendarni australijski teniser Tod Vudbridž poručuje da Srbinu ne treba trener. -… »
"Najbolje je da se vrati Beker"

"Najbolje je da se vrati Beker"

Vesti online 05.05.2017
Novak Đoković je na prekretnici. Otpustio je stručni štab, sada je pitanje, šta dalje - angažovati neko veliko tenisko ime ili krenuti sam u pohod na teniski vrh. Iskusni stručnjak Radmilo Armenulić rekao je u intervjuu za "B92" da ga odluka… »
Prolećno čišćenje: Koga će Novak zvati umesto Vajde?

Prolećno čišćenje: Koga će Novak zvati umesto Vajde?

Mozzart sport 05.05.2017
Opcija je mnogo, svi bi želeli da treniraju velikog šampiona, ali pitanje je koga će on hteti. Novak Đoković se nakon mnogo promišljanja odlučio na drastičan potez, to jest prekid decenijske, više nego uspešne saradnje sa praktično čitavim… »
Promene u Novakovom stručnom štabu: Đoković završio saradnju sa Vajdom, Amanovićem i Gričom

Promene u Novakovom stručnom štabu: Đoković završio saradnju sa Vajdom, Amanovićem i Gričom

Press 05.05.2017
Beskrajno im hvala na svemu, živeli su za mene, davali mi vetar u leđa i sve podređivali mojim uspesima i ostvarenju mojih snova. Neću žuriti sa novim trenerom – rekao je Novak. foto: novosti.rs Po završetku mastersa u Monte Karlu Novak Đoković… »
Vajda: Mi smo ipak porodica...

Vajda: Mi smo ipak porodica...

Mozzart sport 05.05.2017
Slovački stručnjak, kao i Amanović i Fil Grič emotivno su primili vest o prekidu decenijske saradnje sa Đokovićem. Trojka uz koju je Novak Đoković postao to što jeste, trener Marjan Vajda, stručnjak za kondiciju Gebhart Fil Grič i fizioterapeut… »
Ðoković mijenja stručni štab: Želim da se vratim na vrh

Ðoković mijenja stručni štab: Želim da se vratim na vrh

Al Jazeera 05.05.2017
Lovac sam i jedan od mojih najvećih ciljeva je da se vratim u pobjedničku formu, kaže Novak Đoković. Srbijanski teniser Novak Ðoković dogovorio se sa trenerom Marianom Vajdom, kondicionim trenerom Gebhardom Phillo Gritschem i fizioterapeutom… »
Đoković prekinuo saradnju sa Vajdom, Amanovićem i Gričom

Đoković prekinuo saradnju sa Vajdom, Amanovićem i Gričom

Radio 021 05.05.2017
Novak Đoković dogovorio se sa trenerom Marjanom Vajdom, kondicionim trenerom Gebhardom Fil Gričem i fizioterapeutom Miljanom Amanovićem da zaključno sa Masters turnirom u Monte Karlu okončaju višegodišnju saradnju. Do dogovora je došlo nakon… »
Đoković menja stručni štab: Želim opet pobedničku igru

Đoković menja stručni štab: Želim opet pobedničku igru

RTV 05.05.2017
BEOGRAD - Srpski teniser Novak Đoković dogovorio se sa trenerom Marjanom Vajdom, kondicionim trenerom Gebhardom Fil Gričem i fizitoterapeutom Miljanom Amanovićem da zaključno sa Masters turnirom u Monte Karlu okončaju višegodišnju saradnju. Do… »
Novak Đoković otpustio ceo stručni štab

Novak Đoković otpustio ceo stručni štab

BizLife 05.05.2017
Foto: Beta/AP Srpski teniser Novak Đoković dogovorio se sa trenerom Marjanom Vajdom, kondicionim trenerom Gebhardom Fil Gričem i fizitoterapeutom Miljanom Amanovićem da zaključno sa masters turnirom u Monte Karlu okončaju višegodišnju saradnju. Do… »
Novak otpustio ceo stručni štab! Zbogom Marjanu, Miljanu i Gebhartu

Novak otpustio ceo stručni štab! Zbogom Marjanu, Miljanu i Gebhartu

Mozzart sport 05.05.2017
Imam osećaj kao da počinjem sve iz početka i sviđa mi se ovaj izazov. Lovac sam i jedan od mojih najvećih ciljeva je da se ponovo vratim u pobedničku formu - tvrdi srpski as. Marjan Vajda, Gebhart Fil Grič i Miljan Amanović više nisu deo… »
Šok: Novak Đoković promenio ceo stručni štab!

Šok: Novak Đoković promenio ceo stručni štab!

Hot sport 05.05.2017
Drugi teniser planete Novak Đoković odlučio se za radikalan potez kako bi se vratio na vrh svetske rang liste i ponovo počeo da osvaja trofeje posle male krize u koju je upao. Srpski teniser Novak Đoković dogovorio se sa trenerom Marjanom Vajdom… »
Đoković otpustio kompletan stručni štab!

Đoković otpustio kompletan stručni štab!

Sportske.net 05.05.2017
Novak Đoković odlučio je da raskine saradanju sa dugogodišnjim saradnicima. Marjan Vajda, kondicioni trener Gebhart Griš i fizioterapeut Miljan Amanović više neće sarađivati sa Novakom Đokovićem, koji je odlučio da raspusti sve svoje najbliže… »
Novak Đoković promenio ceo stručni štab: Želim opet pobedničku igru

Novak Đoković promenio ceo stručni štab: Želim opet pobedničku igru

Sportski žurnal 05.05.2017
Srpski teniser Novak Đoković dogovorio se sa trenerom Marjanom Vajdom, kondicionim trenerom Gebhardom Fil Gričem i fizitoterapeutom Miljanom Amanovićem da zaključno sa Masters turnirom u Monte Karlu okončaju višegodišnju saradnju. Do dogovora je… »

Vesti dana »