Povezane vesti

Uhapšen Belivukov saizvršilac u ubistvu Miloševića

Uhapšen Belivukov saizvršilac u ubistvu Miloševića

Dnevnik 06.05.2017
BEOGRAD: Beogradska policija uhapsila je M.M. (26) zbog sumnje da je kao saizvršilac učestvovao u ubistvu Vlastimira Miloševića 30. januara ove godine, u Ulici kraljice Marije u Beogradu. Početkom februara, pod sumnjom da je ubio Miloševića… »
Od prosjačenja do ubistva

Od prosjačenja do ubistva

Politika 06.05.2017
Hap­še­nje dvo­ji­ce bra­će osum­nji­če­ne za pr­o­šlo­ne­delj­no bru­tal­no ubi­stvo, u va­go­nu kod Že­leznčke sta­ni­ce u Be­o­gra­du, po­no­vo sna­žno na­me­će pi­ta­nje uti­ca­ja po­ro­di­ce na… »
Ku­pio auto­mo­bil za ubi­stvo ku­ma

Ku­pio auto­mo­bil za ubi­stvo ku­ma

Politika 06.05.2017
Uhap­šen osum­nji­če­ni za uče­stvo­va­nje u zlo­či­nu nad Vla­sti­mi­rom Mi­lo­še­vi­ćem. – Ob­ra­ču­ni iz­me­đu pri­pad­ni­ka srp­ske i cr­no­gor­ske ma­fi­je se na­sta­vlja­ju. Po­li­ci­ja je uhap­si­la… »
Pored golog tela bio je krvav kamen i motka: Braća napadača na Rašu Popova zverski ubili ženu!

Pored golog tela bio je krvav kamen i motka: Braća napadača na Rašu Popova zverski ubili ženu!

Kurir 06.05.2017
David Nikolić (21) i njegov brat Đura Nika (20) uhapšeni zbog sumnje da su motkom usmrtili Ivanu Vučićević (37), njihova braća pre tri godine napala poznatog književnika. BEOGRAD - Braća David Nikolić (21) i Đura Nika (20), obojica iz Beograda… »
Osumnjičeni za ubistvo na šinama se brani ćutanjem

Osumnjičeni za ubistvo na šinama se brani ćutanjem

Mondo 06.05.2017
Na saslušanju u Višem tužilaštvu u Beogradu M.M. (26) branio se ćutanjem povodom sumnji da je kao saizvršilac učestvovao u ubistvu Vlastimira Miloševića 30. januara ove godine, u Ulici kraljice Marije u Beogradu. Foto: RTS M.M. je, kako danas… »
Uhapšen zbog poslatih slika i poruka na fejsbuku maloletnoj devojčici

Uhapšen zbog poslatih slika i poruka na fejsbuku maloletnoj devojčici

Glas Zapadne Srbije 06.05.2017
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Ivanjici po nalogu osnovnog javnog tužioca u Čačku odredili su zadržavanje M.M. (1982) iz okoline Ivanjice, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo iskorišćavanje računarske mreže… »
Otac razotkrio pedofila u ivanjici: Ovo su ogavne poruke koje je na fejsu slao njegovoj ćerki (12)!

Otac razotkrio pedofila u ivanjici: Ovo su ogavne poruke koje je na fejsu slao njegovoj ćerki (12)!

Kurir 06.05.2017
Muškarc M.M. (35) iz okoline Ivanjice uhapšen je zbog sumnje da je izvršio krivično delo iskorišćavanje računarske mreže ili komunikacije drugim tehničkim sredstvima za izvršenje krivičnih dela protiv polne slobode prema maloletnom licu… »
Posle ubistva u Ulici kraljice Marije: Uhapšen (26), kupio auto za izvršenje krivičnog dela!

Posle ubistva u Ulici kraljice Marije: Uhapšen (26), kupio auto za izvršenje krivičnog dela!

Kurir 06.05.2017
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova uhapsili su M.M. (26), osumnjičenog da je kao saizvršilac učestvovao u ubistvu V.M., 30. januara ove godine, u Ulici kraljice Marije u Beogradu. M.M. je, kako se sumnja, kupio automobil koji je korišćen za… »
Beograd: Rešeno brutalno ubistvo žene u vagonu

Beograd: Rešeno brutalno ubistvo žene u vagonu

Vesti online 06.05.2017
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova razrešili su ubistvo 37-godišnje Ivane V. čije je telo pronađeno 30. aprila ove godine u napuštenom vagonu na Železničkoj stanici u Beogradu. Rešenje slučaja je višestruko šokantno. Zbog postojanja… »
Braća ubila ženu?

Braća ubila ženu?

Danas 05.05.2017
Ministarstvo unutrašnjih poslova saopštilo je danas da je policija razrešila ubistvo tridesetsedmogodišnje žene čije je telo pronađeno 30. maja u napuštenom vagonu na Železničkoj stanici u Beogradu. Sumnja se da su ubistvo počinili uhapšena… »

Vesti dana »