Povezane vesti

Polemika o Zvezdanu Jovanoviću pre utvrđivanja dnevnog reda

Polemika o Zvezdanu Jovanoviću pre utvrđivanja dnevnog reda

Politika 11.05.2017
Balša Božović pitao je ministra Nebojšu Stefanovića zašto dozvoljava da osuđeni ubica kadrira policijom. Posle više upozorenja da ne vređa predsednica parlamenta Maja Gojković mu je isključila mikrofon. Tek posle četiri sata rasprave… »
Nebojša Stefanović: Laži o meni!

Nebojša Stefanović: Laži o meni!

Mondo 11.05.2017
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović odbacio je danas sve, kako je rekao, "laži i neistine" koje ovih dana kruže medijima u vezi sa navodnim pritiscima osuđenika Zvezdana Jovanovića na njega. Foto: YouTube/screenshot Stefanović odbacuje… »
Orlić: DS i Šešelj zaglavljeni u 2003. godini

Orlić: DS i Šešelj zaglavljeni u 2003. godini

RTS 11.05.2017
Zamenik šefa poslaničke grupe SNS-a Vladimir Orlić poručio je da je predsednica parlamenta Maja Gojković, današnjim isključivanjem mikrofona poslaniku DS-a Balši Božoviću, sprečila zloupotrebu stradanja nekadašnjeg premijera Zorana Đinđića… »
Božović: Skandalozno što mi je uskraćeno postavljanje pitanja, a Šešelju dozvoljeno

Božović: Skandalozno što mi je uskraćeno postavljanje pitanja, a Šešelju dozvoljeno

Beta 11.05.2017
Zamenik šefa poslaničke grupe Demokratske stranke Balša Božović izjavio je da je "skandalozno" to što mu je predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković danas isključila mikrofon jer je ministra unutrašnjih poslova Nebojšu Stefanovića pitao zbog… »

Vesti dana »