Povezane vesti
Stoltenberg: NATO neće učestvovati u borbama u Siriji i Iraku
Vesti online 11.05.2017
"NATO čak i kada bi stupio u koaliciju za borbu protiv terorističke organizacije ID ne bi učestvovao u borbama, već bi se isključivo bavio tehničkom podrškom i obukom nacionalnih snaga", izjavio je generalni sekretar Alijanse Jens Stoltenberg. On… »
Stoltenberg: NATO da bude deo koalicije protiv ID
Novi magazin 11.05.2017
Generalni sekretar NATO-a Jens Stoltenberg izrazio nadu će Alijansa na samitu zemalja članica 25. maja postati deo koalicije za borbu brotiv Islamske države. Stoltenberg je na sastanku s nemačkom kancelarkom Angelom Merkel u Berlinu ocenio da bi takav… »
Vesti dana »

(VIDEO) Studenti blokirali ulaze u Skupštinu grada Novog Sada, pozivaju građane da im se pridruže
N1 Info pre 5 satijoš 4 povezane

(VIDEO) Interventna policija pendrecima tukla novosadske studente koji su oko ponoći blokirali Skupštinu grada
N1 Info pre 54 minutajoš 4 povezane

„Korupcija ubija“: Tuga i bes u Kočanima nakon tragedije, na udaru revoltiranih građana nekretnine vlasnika diskoteke u kojoj je izbio požar
Danas pre 11 satijoš 7 povezanih

Dačić: Srpska policija nikada u svojoj istoriji nije koristila nezakonita sredstva, pa ni 15. marta
Danas pre 8 satijoš 2 povezane