Povezane vesti
Posmrtni ostaci ambasadora Potežice danas stižu u Beograd
Blic 12.05.2017
Posmrtni ostaci nastradalog ambasadora Srbije u Libiji Olivera Potežice trebalo bi danas da budu dopremljeni u Beograd, potvrđeno je Tanjugu u Ministarstvu spoljnih poslova. Posmrtni ostaci ambasadora, koji je preminuo usled posledica teške saobraćajne… »
Telo Potežice i izveštaj o smrti stižu u Srbiju
Večernje novosti 12.05.2017
Završena obdukcija ambasadora Srbije u Libiji, koji je podlegao povredama posle saobraćajne nesreće u Tunisu. Sahrana planirana za 17. maj. Nema naznaka da je neko planirao otmicu diplomate. TELO ambasadora Srbije u Libiji Olivera Potežice (64) biće… »
Vesti dana »
Nove cene goriva u Srbiji: evrodizel pojeftinio, benzin ostao isti
Naslovi.ai pre 19 minutajoš 34 povezane
Oblačno i kišovito vreme u Srbiji uz olujni jugoistočni vetar i narandžasti meteo-alarm na jugu Banata
Naslovi.ai pre 19 minutajoš 23 povezane
Odbor za kulturu odbio da se zatraži izveštaj ministarstva o osumnjičenom Selakoviću
Beta pre 2 satajoš 18 povezanih
Obnova železničkih stanica: „Infrastruktura železnice Srbije“ raspisala tender za sanaciju Novog Sada, Subotice i Bačke Topole
Serbian News Media pre 45 minutajoš 12 povezanih



