Povezane vesti

Dačić: Regionalna saradnja jedan od prioriteta Srbije

Dačić: Regionalna saradnja jedan od prioriteta Srbije

Blic 21.05.2017
Regionalna saradnja je jedan od glavnih spoljnopolitičkih prioriteta Srbije, a Organizacija za crnomorsku ekonomsku saradnju (BSEC) pruža jedinstven okvir za unapređenje saradnje i jačanje poverenja u regionu, kaže prvi potpredsednik Vlade i ministar… »
Dačić: Male su šanse da budem premijer Srbije

Dačić: Male su šanse da budem premijer Srbije

SEEbiz 21.05.2017
BEOGRAD - Ministar spoljnih poslova i lider Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić izjavio je da su "male šanse" da bude novi premijer Srbije, jer, kako navodi, iako je "srpski čovek", kod Zapada je okarakterisan kao čovek ruskog predsednika… »
Dačić: Male su šanse da budem premijer

Dačić: Male su šanse da budem premijer

Danas 21.05.2017
Jedan od glavnih pretendenata na funkciju premijera Republike Srbije Ivica Dačić izjavio je u intervjuu za "Alo" da se "ne bi kladio na sebe" i da su male šanse da postane premijer države. - O tome zaista nismo još razgovarali, a i male su mi šanse… »
Ivica Dačić O budućoj vladi: Male su šanse...

Ivica Dačić O budućoj vladi: Male su šanse...

Pravda 21.05.2017
Ministar spoljnih poslova i predsednik SPS Iviča Dačić izjavio je da nije bilo reči o tome da on bude kandidat za premijera. On je međutim ocenio da su mu male šanse da ponovo bude na toj funkciji. - O tome zaista još nismo razgovarali, a i male su… »
Dačić: Zapad misli da sam Putinov čovek

Dačić: Zapad misli da sam Putinov čovek

Vesti online 21.05.2017
Ministar spoljnih poslova i predsednik SPS Iviča Dačić izjavio je da nije bilo reči o tome da on bude kandidat za premijera, ali je ocenio da su mu male šanse da ponovo bude na toj funkciji. - O tome zaista još nismo razgovarali, a i male su mi… »

Vesti dana »