Povezane vesti

Fenerbahče ubedljivo do prve titule prvaka Evrope u istoriji

Fenerbahče ubedljivo do prve titule prvaka Evrope u istoriji

Dnevnik 21.05.2017
ISTANBUL: Košarkasi Fenerbahčea postali su prvi turski tim koji je osvojio titulu šampiona Evrope, pošto su večeras u finalu završnog turnira Evrolige, pred domaćom publikom, savladali Olimpijakos 80:64 (26:18, 13:16, 21:14, 20:16). Srpskom treneru… »
Kladioničarski dan (nedelja, 21. maj): Sve je došlo!

Kladioničarski dan (nedelja, 21. maj): Sve je došlo!

Mozzart sport 21.05.2017
Budite i danas uz nas i pratite najzanimljivije sportske događaje. Najave mečeva, kvote, rezime, predlozi... Prođe i ovaj dan. Bio je veoma, veoma uspešan. Gotovo svi favoriti su zabeležili pobede. Družimo se već ujutru. Laku noć vam želi… »
Evroliga: Fener na tronu Evrope! (video)

Evroliga: Fener na tronu Evrope! (video)

Hot sport 21.05.2017
Košarkaši Fenerbahčea su pokazali da su ove sezone najbolja ekipa na Starom kontinentu, nakon što su u finalu Evrolige savladali Olimpijakos rezultatom 80:64. Kao i protiv Reala, Fener je furiozno otvorio utakmicu, pa je koševima Veselog i Kalinića… »
Kalinić: Započeli jednu dinastiju; Bogdanović: Ne mogu da verujem da ovako izgleda kada se osvoji titula

Kalinić: Započeli jednu dinastiju; Bogdanović: Ne mogu da verujem da ovako izgleda kada se osvoji titula

Sportski žurnal 21.05.2017
Fenerbahče u Istanbulu savladao Olimpijakos 80:64 u finalu Evrolige i osvojio prvu evropsku titulu, a Željko Obradović devetu sa petim klubom. - Uzbuđen sam. Ne mogu da verujem da ovako izgleda kada se osvoji titula. Hvala navijačima i organizaciji… »
Evroliga, f4: Teo i CSKA razbili Madriđane za treće mesto (foto)

Evroliga, f4: Teo i CSKA razbili Madriđane za treće mesto (foto)

Hot sport 21.05.2017
Rusi su bili bolji u meču za treće mesto. CSKA je rezultatom 94:70 porazio Real Madrid. Branilac titule nije imao priliku da ponovo dođe do trofeja, ali je uspeo da se izbori za treću poziciju. Iako je na znatno dramatičniji način CSKA izgubio u… »
Znam za jedan grad pored je Beograd: Zemun posle deset godina u eliti

Znam za jedan grad pored je Beograd: Zemun posle deset godina u eliti

Mozzart sport 21.05.2017
Zemunci savladali Jagodinu sa 1:0 i obezbedili ulazak u elitu. Znam za jedan grad, pored je Beograd... Sigurno će se se pesma ove sadržine večeras čuti ulicama Zemuna. Ekipa iz Gornje Varoši je posle deset godina obezbedila ulazak u elitni rang… »
CSKA je treći tim Evrope!

CSKA je treći tim Evrope!

Mozzart sport 21.05.2017
Armejci u meču za treću poziciju tukli Real Madrid - 94:70. CSKA je treći tim Evrolige za ovu sezonu. Armejci su u meču za treće mesto na Fajnal foru u Istanbulu savladali Real Madrid prilično ubedljivo s 94:70 i tako kao branilac titule u narednoj… »

Vesti dana »