Povezane vesti

Srbija ne uvozi živinsko meso iz Brazila

Srbija ne uvozi živinsko meso iz Brazila

Večernje novosti 30.05.2017
Srbija ne uvozi živinsko meso iz Brazila, potvrđeno je danas Tanjugu u Upravi za veterinu. Kako su kazali u toj upravi, oni nisu izdali rešenje za uvoz živinskog mesa u Srbiju koje je poreklom iz Brazila. Srbija ne uvozi živinsko meso iz Brazila… »
CG: Stiglo opasno meso iz Brazila

CG: Stiglo opasno meso iz Brazila

RTV 30.05.2017
PODGORICA - Inspektorka veterine Mirjana Drašković upozorila je da je pre dvadesetak dana u Luku Bar stiglo čak devet kontejnera sa, tvrdi ona, opasnim mesom iz Brazila, koje se koristi u restoranima brze hrane u Crnoj Gori. "Toliko sam se borila da se… »
Inspektori: U Crnu Goru stiglo opasno meso iz Brazila

Inspektori: U Crnu Goru stiglo opasno meso iz Brazila

Al Jazeera 30.05.2017
Prije dvadesetak dana u Luku Bar stiglo je devet kontejnera zaraženog pilećeg mesa koje se koristi u restoranima brze hrane u Crnoj Gori. Prije dvadesetak dana u Luku Bar stiglo je devet kontejnera sa opasnim pilećim mesom iz Brazila, koje se koristi u… »
U Crnu Goru stiglo opasno meso iz Brazila

U Crnu Goru stiglo opasno meso iz Brazila

BK TV 30.05.2017
Pre dvadesetak dana u Luku Bar stiglo je čak devet kontejnera sa opasnim mesom iz Brazila, koje se koristi u restoranima brze hrane u Crnoj Gori, upozorila je Mirjana Drašković, inspektorka veterine. "Toliko sam se borila da se to meso ne uvozi, ali… »
Opasno meso iz Brazila stiglo u Crnu Goru

Opasno meso iz Brazila stiglo u Crnu Goru

Alo 30.05.2017
Inspektorka veterine Mirjana Drašković upozorila je da je pre dvadesetak dana u Luku Bar stiglo čak devet kontejnera sa, tvrdi ona, opasnim mesom iz Brazila, koje se koristi u restoranima brze hrane u Crnoj Gori. "Toliko sam se borila da se to meso ne… »
Pazite šta jedete ako letujete u Crnoj Gori

Pazite šta jedete ako letujete u Crnoj Gori

Mondo 30.05.2017
Poslednja pošiljka piletine iz Brazila u Crnu Goru ušla je pre 20 dana i to se meso koristi u restoranima brze hrane, proizvodnji prerađevina od mesa, a u manjem obimu i u maloprodaji, kazala je veterinarska inspektorka Mirjana Drašković. Foto… »

Vesti dana »