Povezane vesti
Ovo je novi nemački plan za Balkan
Mondo 01.06.2017
Nemački ministar spoljnih poslova Zigmar Gabrijel objavio je novi plan za Zapadni Balkan - agendu "Berlin plus", koja bi lokalnom stanovništvu, kako tvrdi, donela vidljivi boljitak. Foto: MONDO, Mario Milojević "Berlin plus" bi bio kao dodatni… »
Evropa se treba više angažirati na zapadnom Balkanu
Al Jazeera 01.06.2017
Njemački ministar vanjskih poslova Sigmar Gabriel kaže da se Evropska unija treba više angažirati i investirati u toj regiji. Evropska unija trebala bi mnogo više raditi na svojoj vidljivosti u regiji zapadnog Balkana, smatra ministar vanjskih… »
Gabrijel predlaže dodatni fond za Zapadni Balkan
Studio B 01.06.2017
Nemački ministar spoljnih poslova Zigmar Gabrijel založio se za uspostavljanje dodatnog fonda za infrastrukturne projekte na Zapadnom Balkanu ističući da Brisel treba više da se angažuje i investira u tom regionu. „Moramo sada da ubrzamo velike… »
Gabrijel: Šta mi je nejasno u Srbiji?
Dojče vele 01.06.2017
„Ne može biti da, na primer u Srbiji, velika većina stanovništva još uvek veruje da je Rusija ta koja pruža najveću finansijsku pomoć“, rekao je u Berlinu ministar spoljnih poslova Nemačke Zigmar Gabrijel. „Glavni problemi na zapadnom… »
Vesti dana »
Tačno u 9 iz Kragujevca krenuo štafetni maraton za Beograd (VIDEO)
Glas Šumadije pre 3 satajoš 13 povezanih
Doček kragujevačkih maratonaca u Mladenovcu na putu do Hrama Svetog Save (VIDEO)
N1 Info pre 2 satajoš 65 povezanih
Visinski ciklon kruži nad Srbijom, donosi novu turu snega: Čubrilo najavio povratak ozbiljne zime u februaru
Mondo pre 5 satijoš 20 povezanih
Vučević: Istraga će da utvrdi šta se dogodilo sa vozilom u kome se nalazio Vučić
Novi magazin pre 4 satijoš 14 povezanih