Povezane vesti

Kusturica besan posle udesa: Bahati "stručnjaci" me umalo koštali glave

Kusturica besan posle udesa: Bahati "stručnjaci" me umalo koštali glave

Vesti online 02.06.2017
Reditelj Emir Kusturica izjavio je da će njegovi advokati "preduzeti nešto" povodom loše signalizacije na Ibarskoj magistrali. On je rekao da je to moglo njega i njegovog vozača da košta glave. Kusturica i njegov vozač imali su udes sinoć oko 23… »
Kusturica posle udesa: Tužiću putare! Nestručnost nas je mogla koštati života!

Kusturica posle udesa: Tužiću putare! Nestručnost nas je mogla koštati života!

Pravda 02.06.2017
Reditelj Emir Kusturica izjavio je da će njegovi advokati "preduzeti nešto" povodom loše signalizacije na Ibarskoj magistrali koja je, kako kaže, mogla njega i njegovog vozača da košta glave. Kusturica i njegov vozač imali su udes sinoć ko 23… »
Kusturica o udesu: Bahatost putara me umalo koštala glave, spremam tužbu da sprečim nesreće

Kusturica o udesu: Bahatost putara me umalo koštala glave, spremam tužbu da sprečim nesreće

Blic 02.06.2017
Za udes kod Ljiga u kome je njegov vozač Vićentije Savić teško povređen, a on prošao sa ugruvotinama, Emir Kusturica je okrivio putare. - Moj vozač je povređen i hospitalizovan, ja sam ugruvan. Osećam se tako da sam već nastavio da radim, ali ne… »
Srećom izbegnuta tragedija Kusturica povređen u udesu, nije u životnoj opasnosti (foto)

Srećom izbegnuta tragedija Kusturica povređen u udesu, nije u životnoj opasnosti (foto)

Večernje novosti 02.06.2017
Filmski reditelj Emir Kusturica povređen je u saobraćajnoj nesreći u četvrtak oko 23 časa, kada je automobil “mercedes”, kojim je upravljao V. Ć. (67), sleteo sa puta. VALjEVO – Emir Kusturica, filmski reditelj, povređen je u saobraćajnoj… »
Kusturica dobro posle saobraćajne nesreće

Kusturica dobro posle saobraćajne nesreće

Vesti online 02.06.2017
Na državnom putu prvog B reda Čačak - Beograd, vozilo marke "Mercedes" kojim je upravljao Vićentije Savić (67), sletelo je sa puta. Tom prilikom povređeni su vozač i suvozač, proslavljeni filmski reditelj Emir Kusturica, javlja portal Srbija… »
Kusturica dobro posle saobraćajne nesreće

Kusturica dobro posle saobraćajne nesreće

Politika 02.06.2017
LjIG - Nakon lakše saobraćajne nesreće, koja se sinoć dogodila na putu Ljig - Beograd, kada je vozilo „mercedes” u kome su bili Emir Kusturica i njegov vozač Vićentije Savić (67) sletelo sa puta, proslavljeni režiser je dobro i nalazi se kod… »
Emir Kusturica imao udes!

Emir Kusturica imao udes!

Pravda 02.06.2017
U saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila u četvrtak povređen je reditelj Emir Kusturica. Nezgoda se dogodila na državnom putu prvog B reda Čačak - Beograd, kadaje vozilo marke "Mercedes" kojim je upravljao Vićentije Savić (67), sletelo s puta. Tom… »
Emir Kusturica doživeo saobraćajnu nesreću, sleteo s puta

Emir Kusturica doživeo saobraćajnu nesreću, sleteo s puta

Prva 02.06.2017
Reditelj Emir Kusturica prošao je bez povreda u lakšoj saobraćajnoj nezgodi koja se sinoć dogodila na putu Čačak - Beograd. Mercedes" kojim su putovali Kusturica i njegov vozač Vićentije Savić na deonici oko Ljiga sleteo je sa puta, posle čega… »
Kusturica sleteo s puta: Slavni reditelj doživeo saobraćajku, prošao bez povreda

Kusturica sleteo s puta: Slavni reditelj doživeo saobraćajku, prošao bez povreda

Blic 02.06.2017
Reditelj Emir Kusturica prošao je bez povreda u lakšoj saobraćajnoj nezgodi koja se sinoć dogodila na putu Čačak - Beograd. "Mercedes" kojim su putovali Kusturica i njegov vozač Vićentije Savić na deonici oko Ljiga sleteo je sa puta, posle čega… »
Emir Kusturica povređen u udesu

Emir Kusturica povređen u udesu

Radio 021 02.06.2017
Reditelj Emir Kusturica povređen je u uedsu koji se dogodio u utorak na državnom putu prvog B reda Čačak - Beograd. Vozilo marke "Mercedes" kojim je upravljao Vićentije Savić (67), sletelo je s puta. Tom prilikom povređeni su vozač i suvozač… »
Kusturica lakše povređen u saobračajnoj nezgodi, vozač u Valjevskoj bolnici

Kusturica lakše povređen u saobračajnoj nezgodi, vozač u Valjevskoj bolnici

Novi magazin 02.06.2017
Filmski reditelj Emir Kusturica lakše je povređen u saobraćajnoj nezgodi u Ljigu i posle pregleda produžio je put za Beograd, potvrđno je jutros agenciji Beta u Valjevskoj bolnici. Njegov vozač Vićentije Savić (67) zadržan je na lečenju na… »

Vesti dana »