Povezane vesti

Gutereš: Pozicija UN jasna - Misija UN da ostane na Kosovo

Gutereš: Pozicija UN jasna - Misija UN da ostane na Kosovo

RTV 02.06.2017
SANKT PETERBURG - Pozicija Ujedinjenih nacija je jasna - potrebno je da Misija UN ostane na Kosovu, izjavio je danas u Sankt Peterburgu generalni sekretar UN Antonio Gutereš u razgovoru sa vršiocem dužnosti predsednika Vlade i ministrom spoljnih… »
Dačić Guterešu: Za Srbiju veoma važan ostanak Unmika

Dačić Guterešu: Za Srbiju veoma važan ostanak Unmika

Blic 02.06.2017
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić u razgovoru s generalnim sekretarom UN Antoniom Guterešom rekao je danas da je za Srbiju veoma važan ostanak misije UN na Kosovu sa neutralnim statusom u okviru rezolucije SB 1244. Gutereš je rekao da je pozicija… »
Lavrov: Medvedev će uskoro posetiti Srbiji

Lavrov: Medvedev će uskoro posetiti Srbiji

Danas 02.06.2017
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić sastao se danas, na marginama Međunarodnog ekonomskog foruma u Saknt Peterburgu, sa svojim kolegom ministrom inostranih poslova Ruske Federacije Sergejem Lavrovim. Na današnjem sastanku izraženo je… »
Dačić sa Lavrovom u Sankt Peterburgu

Dačić sa Lavrovom u Sankt Peterburgu

Dnevnik 02.06.2017
SANKT PETERBURG: Vršilac dužnosti premijera Srbije i ministar inostranih poslova Ivica Dačić sastao se danas u Sankt Peterburgu sa šefom ruske diplomatije Sergejom Lavrovom kojem je preneo stav da Srbija da nikada neće uvoditi sankcije protiv te… »
Lavrov Dačiću: "Drago mi je što te vidim!"

Lavrov Dačiću: "Drago mi je što te vidim!"

Pravda 02.06.2017
Sergej Lavrov Ivici Dačiću: "Veoma mi je drago što te vidim." Sputnjik navodi da su se srpski i ruski zvaničnik sastali na marginama Peterburškog međunarodnog ekonomskog foruma, o čemu se izvestile i agencije. - Veoma mi je drago što te vidim… »
Dačić o Rusiji: Prijatelji ostaju prijatelji

Dačić o Rusiji: Prijatelji ostaju prijatelji

Press 02.06.2017
V.d. predsednika Vlade i ministar spoljnih poslova Ivica Dačić izjavio u Sankt Peterburgu da Srbija neće menjati svoju politiku i odnos prema Rusiji. Foto:B92.net Dačić je poručio danas, na zvaničnoj ceremoniji otvaranja Međunarodnog ekonomskog… »

Vesti dana »