Povezane vesti

Drastična promena: Dan posle finala Kristijano Ronaldo ima potpuno drugačiji imidž! (foto)

Drastična promena: Dan posle finala Kristijano Ronaldo ima potpuno drugačiji imidž! (foto)

Hot sport 04.06.2017
Nakon što je sa dva gola u finalu Lige šampiona razbio Juventus i doneo Realu ispisivanje novih stranica istorije, Kristijano Ronaldo je napravio veliku promenu. Mnoge osobe promene u svom imidžu, frizuri generalno izgledu prave nakon nekih teških… »
Da li vam se sviđa? Ronaldo odbranu Lige šampiona proslavio novom frizurom /foto/

Da li vam se sviđa? Ronaldo odbranu Lige šampiona proslavio novom frizurom /foto/

Sportal blic 04.06.2017
Potvrdio je da je najbolji, dao najveći doprinos u Realovoj odbrani Lige šampiona za istorijski uspeh i to je Kristijano Ronaldo proslavio na neobičan način. Foto: Peter Powell / EPA; Ronaldo sa devojkom Georginom Rodrigez i sinom Kristijanom juniorom… »
Čak je i grafički prikaz Mandžukićevog gola u finalu Lige šampiona fantastičan /video/

Čak je i grafički prikaz Mandžukićevog gola u finalu Lige šampiona fantastičan /video/

Sportal blic 04.06.2017
Pogodak koji je Mario Mandžukić postigao u finalu Lige šampiona nije bio dovoljan da Juventus izbegne poraz od madridskog Reala (4:1), ali je oduševio sve istinske ljubitelje fudbala. Foto: GEOFF CADDICK / EPA; Mario Mandžukić postiže gol u finalu… »
Ronaldo: Impresivan kraj sezone...

Ronaldo: Impresivan kraj sezone...

Večernje novosti 04.06.2017
Postali smo prvi tim koji je odbranio trofej i zbog toga sam posebno srećan. Odigrali smo sjajno drugi deo utakmice, odličnu pripremu napravi je trener Zidan - rekao je Portugalac. Prva zvezda Real Madrida Kristijano Ronaldo, sa dva gola junak finala… »
Jednom šef, uvek šef: Evo kako je protekao susret Ronalda i Aleksa Fergusona posle finala

Jednom šef, uvek šef: Evo kako je protekao susret Ronalda i Aleksa Fergusona posle finala

Sportal blic 04.06.2017
Po završetku finala Lige šampiona u kome je sa dva gola presudio Juventusu (4:1), Kristijano Ronaldo je u hodniku stadiona u Kardifu sreo svog nekadašnjeg trenera, Aleksa Fergusona. Cristiano Ronaldo & Sir Alex Ferguson after the Champions League… »
Jedva dočekao: Ronaldo u epizodi "Mogu samo da me mrze oni što me ne vole"

Jedva dočekao: Ronaldo u epizodi "Mogu samo da me mrze oni što me ne vole"

Sportal blic 04.06.2017
"Ovo je jedan od najboljih momenata u mojoj karijeri, ali... Čini mi se da sam u prilici da to kažem svake sezone", samo je delić izjave presrećenog Kristijana Ronalda posle osvajanja Lige šampiona sa madridskim Realom, koji je u finalu, uz dva… »
Blicsport jedini srpski medij koji je pogodio ko će osvojiti Ligu šampiona

Blicsport jedini srpski medij koji je pogodio ko će osvojiti Ligu šampiona

Sportal blic 04.06.2017
U velikoj anketi u kojoj su učestvovali sportski novinari medija iz Srbije, jedino je redakcija Blicsporta pogodila ko će osvojiti Ligu šampiona. Foto: Peter Powell / EPA; Slavlje fudbalera Reala Kolege iz "Sportskih" su anketirale ne samo nas, već… »
Real odbranio titulu u Ligi šampiona

Real odbranio titulu u Ligi šampiona

Danas 04.06.2017
Fudbaleri Reala pobedili su Juventus 4:1 u finalu Lige šampiona u Kardifu i tako osvojili 12. pehar namenjen najboljem timu Evrope u fudbalu, a takođe su i prvi tim u istoriji koji je dva puta uzastopno podigao „ušati“ trofej. Krenuli su u sam meč… »
To može samo kralj: Real je prvi odbranio Ligu šampiona, Ronaldo nokautirao Juve za istoriju!

To može samo kralj: Real je prvi odbranio Ligu šampiona, Ronaldo nokautirao Juve za istoriju!

Sportal blic 04.06.2017
Ono što niko pre u istoriji Lige šampiona nije uspeo, uradili su fudbaleri Reala u čarobnoj noći na stadionu "Milenijum" u Kardifu. Madriđani su pobedili Juventus u finalu sa 4:1 (1:1) i postali prva ekipa koja je odbranila trofej elitnog takmičenja… »
Ronaldo: Spektakularan kraj sezone

Ronaldo: Spektakularan kraj sezone

Vesti online 04.06.2017
Real Madrid osvojio Ligu šampiona pošto je u Kardifu porazio Juventus sa 4:1. Fenomenalni Kristijano Ronaldo postigao je dva pogotka, a posle utakmice nije krio oduševljenje. "Spektakularan kraj sezone sa osvojenom španskom La Ligom i Ligom… »
Alegri: Psihički smo pali posle primljenog gola

Alegri: Psihički smo pali posle primljenog gola

Vesti online 04.06.2017
"Stara dama" poražena je u petom uzastopnom evropskom finalu uprkos tome što je do završnice došla bez poraza. Trener tima iz Torina Masimilijano Alegri nije krio razočaranje i razloge poraza: "Ponosan sam na svoje igrače i na sve ono što smo… »
Real piše istoriju: Madriđani odbranili evropsku krunu!

Real piše istoriju: Madriđani odbranili evropsku krunu!

Večernje novosti 03.06.2017
Fudbaleri "kraljevskog" kluba su u finalu Lige šampiona u Kardifu savladali Juventus 4:1, postavši tako prvi klub u istoriji elitnog takmičenja koji je odbranio trofej. Zavasa na fudbalsku sezonu spuštena je istorijskim trijumfom Real Madrida u finalu… »
Čovek mašina: Ronaldo opet ušao u anale, pa otkrio tajnu Realovog uspeha

Čovek mašina: Ronaldo opet ušao u anale, pa otkrio tajnu Realovog uspeha

Sportal blic 03.06.2017
Njegovo ime je trofej! Kristijano Ronaldo je razbio Juventus (4:1), postigao dva gola u finalu Lige šampiona, ispisao novu stranicu istorije i otkrio formulu uspeha Reala. Foto: Tanjug/AP Kristijano Ronaldo Ronaldo je postao prvi fudbaler koji je u pet… »
Bejl objasnio kakav je osećaj osvojiti LŠ kod kuće

Bejl objasnio kakav je osećaj osvojiti LŠ kod kuće

Sportal blic 03.06.2017
Velški fudbaler Geret Bejl pohvalio je organizaciju finala Lige šampiona u Kardifu, gde je sa Real Madridom osvojio trofej u meču sa Juventusom (4:1). Foto: EPA; Geret Bejl - Neverovatan prizor. Grad je obavio besprekoran posao u organizaciji ovako… »
Na kraljevski način: Bufon je nemoćan pred "bombom" i Ronaldom /video/

Na kraljevski način: Bufon je nemoćan pred "bombom" i Ronaldom /video/

Sportal blic 03.06.2017
Fudbaleri Reala na putu su da postanu prva ekipa koja je odbranila titulu u Ligi šampiona i da dođu do 12. trofeja elitnog takmičenja ukupno. Foto: Andy Rain / EPA; Sjajno prvo poluvreme, 1:1, nešto mirniji period igre, pa surova egzekucija Madriđana… »
Zato je najbolji: Ronaldov gol u finalu iz prve šanse i Realov 500. za istoriju /video/

Zato je najbolji: Ronaldov gol u finalu iz prve šanse i Realov 500. za istoriju /video/

Sportal blic 03.06.2017
Jedni ga vole, drugi i ne baš, ali nema sumnje da je Kristijano Ronaldo jedan od najboljih fudbalera u istoriji - to je pokazao i u finalu Lige šampiona. Foto: Peter Powell / EPA; Kristijano Ronaldo As Reala je iz prve šanse, iz prvog pravog pokušaja… »
Kakav odgovor Juvea: Majstorski pogodak Mandžukića i ulazak u odabrano društvo /video/

Kakav odgovor Juvea: Majstorski pogodak Mandžukića i ulazak u odabrano društvo /video/

Sportal blic 03.06.2017
Nije dugo trajalo vođstvo Reala u finalu Lige šampiona u Kardifu, jer je u 27. minutu Mario Mandžukić doneo izjednačenje Juventusu sjajnim potezom. Foto: GEOFF CADDICK / EPA; Mario Mandžukić Odličan fudbal mogli smo da gledamo u prvih pola sata… »
Ovako je navijač Partizana u Kardifu oduševio "grobare" /video/

Ovako je navijač Partizana u Kardifu oduševio "grobare" /video/

Sportal blic 03.06.2017
Ulice Kardifa, prestonice Velsa, bile su pune pred finale Lige šampiona između fudbalera Reala i Juventusa koje se igra u subotu od 20.45. Među njima, kamere su uhvatile navijača crno-belih, ali ne "stare dame", već Partizana. Foto: Tanjug/AP Tokom… »

Vesti dana »