Povezane vesti

Mladenović: Odluka žirija Sterijinog pozorja duboko vučićevska odluka

Mladenović: Odluka žirija Sterijinog pozorja duboko vučićevska odluka

Beta 08.06.2017
Reditelj Kokan Mladenović izjavio je danas da je odluka žirija Sterijinog pozorja da ne dodeli nagradu nijednoj od takmičarskih predstava "duboko vučićevska odluka" koja pokazuje kolektivnu psihozu totalitarizma. "Ova odluka pokazuje kako izgleda kad… »
Kokan Mladenović za Nedeljnik: Ako je trebalo mene eliminisati, zašto je kažnjen čitav jedan festival?

Kokan Mladenović za Nedeljnik: Ako je trebalo mene eliminisati, zašto je kažnjen čitav jedan festival?

Nedeljnik 08.06.2017
"Ali se toj instituciji ne može suditi ognjem sujete i mačem politike, na način na koji je to uradio ovogodišnji žiri. Uveren sam da je i na ovogodišnjem Pozorju bilo dovoljno kvaliteta da se nagrade dodele u svim kategorijama", kaže Kokan… »
Mladenović: Žiri Sterijinog pozorja kao "kolektivni Vučić"

Mladenović: Žiri Sterijinog pozorja kao "kolektivni Vučić"

N1 Info 08.06.2017
Reditelj Kokan Mladenović rekao je da je odluka žirija Sterijinog pozorja da ne dodeli nagradu nijednoj od prikazanih takmičarskih predstava "duboko Vučićevska odluka" koja pokazuje kolektivnu psihozu totalitarizma. "Ova odluka pokazuje kako izgleda… »
Mladenović: Žiri postupio kao "kolektivni Vučić"

Mladenović: Žiri postupio kao "kolektivni Vučić"

Novi magazin 08.06.2017
Reditelj Kokan Mladenović rekao je da je odluka žirija Sterijinog pozorja da ne dodeli nagradu nijednoj od prikazanih takmičarskih predstava, "duboko Vučićevska odluka" koja pokazuje kolektivnu psihozu totalitarizma. "Ova odluka pokazuje kako izgleda… »
Kokan Mladenović: Sujeta, nemoral i politički nalozi

Kokan Mladenović: Sujeta, nemoral i politički nalozi

Blic 07.06.2017
Treba vam mnogo nagomilane sujete i nemorala da sopstvenom esnafu uradite tako nešto, kaže reditelj koji je u nezvaničnim krugovima važio za glavnog favorita, ali i za glavni razlog odluke žirija da ne dodeli nagrade. Reditelj Kokan Mladenović je na… »

Vesti dana »