Povezane vesti

FMP ide u finale, Partizan na remont!

FMP ide u finale, Partizan na remont!

Mondo 09.06.2017
"Panteri" i u revanšu nadigrali crno-bele, pa će se od ponedeljka boriti sa Crvenom zvezdom za titulu prvaka Srbije. Svakoj seriji, dobroj ili lošoj, jednom dođe kraj. Košarkaši Partizana tako su u petak prekinuli niz svog kluba od 17 uzastopnih… »
Radonjić: Jović i Volters su doživeli povrede skočnog zgloba

Radonjić: Jović i Volters su doživeli povrede skočnog zgloba

Večernje novosti 09.06.2017
Zadesili su nas novi problemi, pa ćemo videti kako će se sve odvijati - kaže trener Zvezde. Odradili smo posao onako kako smo hteli - poručio je Nemanja. Ni u drugom meču nije Crvena zvezda briljirala, ali je uspela da ostvari zacrtan cilj i da… »
Zvezda u šestom uzastopnom finalu za 18. titulu

Zvezda u šestom uzastopnom finalu za 18. titulu

Press 09.06.2017
Crvena zvezda plasirala se u šesto uzastopno finale Superlige Srbije, gde će igrati sa 18. titulu u klupskoj istoriji. Foto:b92.net Dvostruki uzastopni šampion države slavio je protiv Mega Leksa i u Sremskoj Mitrovici, pa je sa maksimalnih 2:0… »
Radonjić: Novi problemi i stari cilj – titula

Radonjić: Novi problemi i stari cilj – titula

Press 09.06.2017
Trener Crvene zvezde Dejan Radonjić rekao je, posle plasmana u novo finale Superlige Srbije, da je zadovoljan i da je cilj jasan. Foto:B92.net "Mogu da budem zadovoljan pobedom i plasmanom u finale, a ostaje nam da sačekamo protivnika i termin… »
Partizan - samo da se ne ponovi 1998!

Partizan - samo da se ne ponovi 1998!

Mozzart sport 09.06.2017
Crno-beli nemaju kuda, moraju da pobede večeras u Železniku kako bi izborili majstoricu polufinala plej-ofa. Košarkaši Partizana priterani su uz zid. FMP ih je šokirao u halio Pionir, pobedio sa 96:91 i poveo sa 1:0 u polufinalu MOZZART Superlige, a… »
Milojević: Ponosan sam na momke; Novak: Bilo je uživanje igrati u Megi

Milojević: Ponosan sam na momke; Novak: Bilo je uživanje igrati u Megi

Večernje novosti 09.06.2017
Zvezda je opravdala ulogu favorita, ali smo mi pokazali da smo ekipa koja se nikada ne predaje - poručio je trener Mege. Muški smo odigrali polufinale - kaže Jovan. Pokušali su igrači Mega Leksa u znatno oslabljenom sastavu da pokušaju da produže… »
Posle mege: Radonjić: Bio sam opravdano oprezan

Posle mege: Radonjić: Bio sam opravdano oprezan

Sportal blic 09.06.2017
Košarkaši Crvene zvezde su prvi finalisti Superlige. Crveno-beli su savladali Megu u Sremskoj Mitrovici (84:75) sa 2:0 u seriji i nastavak borbe za titulu. Trenera šampiona Srbije Dejana Radonjića i pored trijumfa brinu povrede igrača. Foto… »
Dejan Radonjić: Opravdano sam bio oprezan

Dejan Radonjić: Opravdano sam bio oprezan

Mondo 09.06.2017
"Naša želja je da odbranimo titulu", poručio je trener Crvene zvezde mts Dejan Radonjić nakon novog izborenog finala domaćeg šampionata. Čak 22. put zaredom košarkaši Crvene zvezde zabeležili su pobedu nad Mega Leksom, a dva trijumfa u poslednja… »
Radonjić govorio o povredama Voltersa i Jovića

Radonjić govorio o povredama Voltersa i Jovića

Vesti online 09.06.2017
Seriju pobeda protiv Mega Leksa košarkaši Crvene zvezde nastavili su i u ovogodišnjem plej-ofu Košarkaške lige Srbije pa su posle dve utakmice obezbedili ulazak u finale u kom će se sastati sa boljim iz dvoboja Partizana i FMP-a. Na nesreću… »
Crvena zvezda prvi finalista Superlige Srbije

Crvena zvezda prvi finalista Superlige Srbije

Danas 09.06.2017
Košarkaši Crvene zvezde pobedili su Mega Leks sa 84:75 i tako drugom uzastopnom pobedom u seriji izborili finale Superlige Srbije. Izabranici Dejana Radonjića bili su tokom većeg dela susreta bolji rivali, a njihovi protivnici nisu uspeli da iskoriste… »
Zvezda u finalu Superlige, Jović ponovo povređen

Zvezda u finalu Superlige, Jović ponovo povređen

Večernje novosti 08.06.2017
U drugoj utakmici polufinala tim Dejana Radonjića savladao je u gostima Mega Leks sa 84:75 i sa 2:0 u seriji otišao u borbu za titulu. Košarkaši Crvene zvezde plasirali su se u finale plej-ofa Superlige Srbije, pošto su u drugoj utakmici polufinala… »
Jokić ispratio Zvezdu u finale, Mega pokazala zube, glavobolja zbog Jovića

Jokić ispratio Zvezdu u finale, Mega pokazala zube, glavobolja zbog Jovića

Sportal blic 08.06.2017
Košarkaši Crvene zvezde prvi su finalisti Superlige Srbije! Izabranici Dejana Radonjića su slavili i u drugom meču polufinala plej-ofa protiv ekipe Mega Leksa u Sremskoj Mitrovici - 84:75. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Ovaj meč pratio je i NBA… »

Vesti dana »