Povezane vesti
Penzionerka protestuje zbog vile Đinđićevih
Večernje novosti 09.06.2017
Penzionerka Darinka Tatalović počela štrajk glađu. DARINKA TATALOVIĆ (82), penzionerka iz Beograda sa dva završena fakulteta - Fakultetom dramskih umetnosti i Šumarskim, započela je u četvrtak štrajk glađu ispred Agencije za restituciju. Ona je… »
Starica štrajkuje glađu: Ova Beograđanka decenijama se bori za očevu vilu na Dedinju, iz koje ih je iselio general udbe
Blic 08.06.2017
Darinka Tatalović (82) počela je danas štrajk glađu ispred Agencije za restituciju, ogorčena jer joj neće biti vraćena rodna kuća u Tolstojevoj 35, u koju su se pre 15 godina uselili pokojni premijer Srbije Zoran Đinđić i njegova porodica. Kako kaže, 39… »
Vesti dana »
Oglasio se RHMZ: Tokom noći susnežica i sneg u brdsko-planinskim predelima jugozapadne Srbije
Blic pre 5 satijoš 3 povezane
CIK Kosova utvrdio rokove za organizovanje vanrednih parlamentarnih izbora
Danas pre 8 satijoš 1 povezana
"To je mučno kad roditelji pomisle da ponovo moraju: U sudnicu..." Zora Dobričanin o ukidanju presude Kecmanovićima: "Vrlo sam indisponirana zbog toga"
Blic pre 6 satijoš 4 povezane
Narodno pozorište u Beogradu saopštilo dobitnike svojih godišnjih priznanja
Blic pre 3 satajoš 1 povezana
Vojska hitno zatvorila ovaj most: Oglasilo se Ministarstvo odbrane: "Vodostaj Velike Morave je visok"
Blic pre 8 satijoš 1 povezana


