Povezane vesti
Amsterdam: Automobilom u pešake, povređeno petoro
Mondo 10.06.2017
Policija u Amsterdamu je saopštila da je auto naleteo na pešake ispred glavne železničke stanice i da je povređeno osmoro ljudi. Nije teroristički napad. Eight injured - two seriously - as car ploughs into pedestrians at Amsterdam's central train… »
Amsterdam: Auto naleteo na pešake,nije u pitanju napad
RTV 10.06.2017
AMSTERDAM - Policija u Amsterdamu je saopštila da je osam osoba povređeno kada je auto večeras naleteo na pešake ispred glavne železničke stanice, ali i da "nema nikakvih indicija" da je u pitanju teroristički napad. Dve osobe od šest… »
Automobilom naleteo na pešake u Amsterdamu, petoro povređeno
RTS 10.06.2017
Pet osoba je povređeno kada je muškarac automobilom naleteo na pešake ispred glavne železničke stanice u Amsterdamu. Policija je uhapsila vozača auta, javila je agencija AP. Nije reč o terorističkom napadu. Dve osobe su hospitalizovane, dok je… »
Vesti dana »

"Ako pretimo Putinu, prestaće da razgovara": Rubio: Sankcije Rusiji dovele bi do toga da odustanu od pregovora o okončanju rata
Blic pre 4 satijoš 5 povezanih

Senat SAD pokušava da spreči Kaliforniju da zabrani vozila s benzinskim motorom
Auto blog pre 5 satijoš 1 povezana

Rektor Đokić odgovorio na navode da će biti na studentskoj izbornoj listi
Danas pre 6 satijoš 1 povezana

Premijerka Italije: Papa potvrdio volju da Vatikan bude domaćin pregovora o miru u Ukrajini
Danas pre 6 satijoš 3 povezane