Povezane vesti

Đurić: Srpska lista osvojila svih deset mandata

Đurić: Srpska lista osvojila svih deset mandata

RTV 11.06.2017
KOSOVSKA MITROVICA - Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Marko Đurić saopštio je večeras da je, prema prvim rezultatima koje imaju, Srpska lista (SL) osvojila svih deset mandata u kosovskom parlamentu namenjenih srpskoj zajednici. "Želim da vas… »
Đurić: Uprkos pritiscima, masovan izlazak Srba

Đurić: Uprkos pritiscima, masovan izlazak Srba

Politika 11.06.2017
KOSOVSKA MITROVICA - Direktor Kancelarije za KiM Marko Đurić izjavio je večeras po zatvaranju biračkih mesta da su vanredni parlamentarni izbori na KiM bili bremeniti brojnim pritiscima na srpski narod, ali je naglasio da je na njih izašlo više Srba… »
Dačić: Važno da Srbi budu jedinstveni

Dačić: Važno da Srbi budu jedinstveni

Dnevnik 11.06.2017
BEOGRAD: Vršilac dužnosti premijera Srbije i ministar spoljnih poslova Ivica Dačić izjavio je da su izbori na Kosovu i Metohiji od vitalnog značaja za srpski narod, koji samo jedinstven može da obezbedi svoj opstanak. Albanske vlasti u Prištini… »
Đurić: Ja sam u Mitrovici, Haradinaja nema... Ovde žive Srbi i tako će i biti

Đurić: Ja sam u Mitrovici, Haradinaja nema... Ovde žive Srbi i tako će i biti

Vesti online 11.06.2017
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Marko Đurić pozvao je Srbe na KiM da izađu na parlamentarne izbore i podrže Srpsku listu jer, kako je istakao, jedino ta lista garantuje opstanak srpskog naroda na KiM, očuvanje institucija Srbije i… »
Đurić: Veliki odziv i glas za Srpsku ključni za opstanak Srba na Kosmetu

Đurić: Veliki odziv i glas za Srpsku ključni za opstanak Srba na Kosmetu

RTS 11.06.2017
Srpska lista predstavlja oličenje jedinstva države Srbije i srpskog naroda na Kosovu i Metohiji, rekao je direktor Kancelarije za KiM Marko Đurić. Veliki odziv i glas za Srpsku – ključni su za opstanak Srba na Kosmetu, poručio je Đurić iz… »
Đurić poručio Srbima na Kosovu: Ovo je sudbinski dan, glasajte za Srpsku listu!

Đurić poručio Srbima na Kosovu: Ovo je sudbinski dan, glasajte za Srpsku listu!

Pravda 11.06.2017
Biračka mesta u Kosovskoj Mitrovici otvorena su jutros na vreme i, prema rečima posmatrača, izborni proces je za sada regularan, a na biračkim mestima nema gužve. U Kosovskoj Mitrovici otvoreno je ukupno sedam biračkih centara u okviru kojih se… »

Vesti dana »