Povezane vesti

"Nisam ja sila, ja sam terapeut"

"Nisam ja sila, ja sam terapeut"

Mondo 15.06.2017
Burna rasprava u Skupštini Beograda... "Gasili" se mikrofoni... svađa odbornika. Foto: MONDO/Mihaela Šljukić Bandović Uobičajeno burna sednica Skupštine grada Beograda, koja je protekla u "varnicama" predstavnika vlasti i opozicije i povišenim… »
Žestoka svađa SNS i DS u skupštini grada Alimpić Orliću: Hoćeš li više da ućutiš, bre?!

Žestoka svađa SNS i DS u skupštini grada Alimpić Orliću: Hoćeš li više da ućutiš, bre?!

Kurir 15.06.2017
BEOGRAD - Na današnjoj sednici Skupštine grada osim što je usvojeno nekoliko planova detaljne regulacije, došlo je i do žestokih sukoba odbornika iz SNS i DS. Alimpić, poručio Orliću: "Hoćeš li više ućutati, bre?". Prvo je odbornik DS Zoran… »
Inicijativa gradskoj vlasti - "Pozdrav iz Vinče"

Inicijativa gradskoj vlasti - "Pozdrav iz Vinče"

RTS 15.06.2017
Inicijativa "Ne da(vi)mo Beograd" organizovala je performans ispred Skupštine grada uoči početka sednice, a palili su granje i lišće u dva bureta, koji su pravili veliki dim, uz poruku "Pozdrav iz Vinče". Kako je novinarima rekao Dobrica… »
Deponija Vinča u gostima kod Skupštine grada

Deponija Vinča u gostima kod Skupštine grada

Danas 15.06.2017
Inicijativa “Ne da(vi)mo Beograd” je uoči današnje dugo očekivane sednice Skupštine Grada, koja je zakazana u tajnosti, pod nos bahatih nasilnika na vlasti donela atmosferu deponije u Vinči koja gori već mesec dana. Ispred zgrade Gradske uprave… »
Performans Inicijative Ne da(vi)mo Beograd ispred Skupštine grada

Performans Inicijative Ne da(vi)mo Beograd ispred Skupštine grada

Beta 15.06.2017
Predstavnici Inicijative Ne da(vi)mo Beograda danas su ispred Skupštine grada, gde treba da počne sednica, zapalili vatru u dva metalna bureta kako bi simbolično ukazali na problem deponije u Vinči koja gori već 20 dana. Na buradima su bili… »
Aktivisti Ne da(vi)mo Beograd protestuju ispred Skupštine grada zbog Vinče

Aktivisti Ne da(vi)mo Beograd protestuju ispred Skupštine grada zbog Vinče

Nova ekonomija 15.06.2017
Aktivisti Inicijative Ne davimo Beograd danas protestuju ispred Skupštine Grada Beograda u kojoj se održava sednica zbog situacije sa deponijom Vinča koja gori nedeljama. Oni su simbolično zapalili smeće u burićima, na kojima piše "Pozdrav iz… »
"Ne davimo Beograd" protestuje ispred Skupštine zbog Vinče

"Ne davimo Beograd" protestuje ispred Skupštine zbog Vinče

N1 Info 15.06.2017
Aktivisti Inicijative "Ne davimo Beograd" danas protestuju ispred Skupštine Grada Beograda u kojoj se održava sednica zbog situacije sa deponijom Vinča koja gori nedeljama. Oni su simbolično zapalili smeće u burićima, na kojima piše "Pozdrav iz… »

Vesti dana »