Povezane vesti

Mali: Radujem se izveštaju o Savamali, a ako me u njemu ne bude bilo, očekujem izvinjenje

Mali: Radujem se izveštaju o Savamali, a ako me u njemu ne bude bilo, očekujem izvinjenje

RTS 15.06.2017
Gradonačelnik Beograda Siniša Mali kaže da dostavljanje izveštaja policije o slučaju Savamala Tužilaštvu vidi kao korak napred i dodaje da, ako njega u tom izveštaju ne bude bilo, očekuje da mu se neko od novinara izvini. "Radujem se tom… »
Mali: Radujem se izveštaju o Savamali

Mali: Radujem se izveštaju o Savamali

Danas 15.06.2017
Radujem se izveštaju, i kada bude dostupan javnosti, kad se bude videlo šta se i kako tamo desilo, nadam se, ako mene nema tamo, da će mi se neko od vas izviniti zbog svega što sam prošao proteklih godinu dana, rekao je gradonačelnik Siniša Mali o… »
Mali: Radujem se izveštaju policije o rušenju u Savamali

Mali: Radujem se izveštaju policije o rušenju u Savamali

Nova ekonomija 15.06.2017
Gradonačelnik Beograda Siniša Mali izjavio je danas da je korak napred to što se Ministarstvo unutašnjih poslova Srbije oglasilo povodom slučaja Savamala, u Demokratskoj stranci smatraju da će proces trajati godinama, dok predstavnik Inicijative… »
Mali: Korak napred što se oglasio MUP povodom Savamale

Mali: Korak napred što se oglasio MUP povodom Savamale

Beta 15.06.2017
Gradonačelnik Beograda Siniša Mali izjavio je danas da je korak napred to što se Ministarstvo unutašnjih poslova Srbije oglasilo povodom slučaja Savamala, u Demokratskoj stranci smatraju da će proces trajati godinama, dok predstavnik Inicijative… »
Mali: Nadam se izvinjenju ako ne budem u izveštaju MUP-a o Hercegovačkoj

Mali: Nadam se izvinjenju ako ne budem u izveštaju MUP-a o Hercegovačkoj

Insajder 15.06.2017
Povodom izveštaja MUP-a o rušenju u Hercegovačkoj koji je prosleđen tužilaštvu gradonačelnik Beograda Siniša Mali izjavio je da se „raduje izveštaju ali da ne zna da li se njegovo ime spominje u ovom izveštaju“. „Kada bude dostupan… »
Mali danas podnosi ostavku?

Mali danas podnosi ostavku?

Danas 15.06.2017
Iako je izjavio da njegova ostavka neće biti tema današnje sednice Skupštine grada Beograda, izvori Danasa ipak tvrde da će Siniša Mali danas podneti ostavku na mesto gradonačelnika Beograda. Naši izvori dodaju da bi Mali mogao da bude postavljen… »
"Neću večno biti gradonačelnik": Siniša Mali o eventualnoj ostavci i istrazi: Radujem se izveštaju o Savamali

"Neću večno biti gradonačelnik": Siniša Mali o eventualnoj ostavci i istrazi: Radujem se izveštaju o Savamali

Blic 15.06.2017
Radujem se izveštaju, i kada bude dostupan javnosti, kad se bude videlo šta se i kako tamo desilo, nadam se, ako mene nema tamo, da će mi se neko od vas izviniti zbog svega što sam prošao proteklih godinu dana, rekao je gradončelnik Siniša Mali o… »
Siniša Mali: Radujem se izveštaju o Savamali

Siniša Mali: Radujem se izveštaju o Savamali

N1 Info 15.06.2017
Radujem se izveštaju, i kada bude dostupan javnosti, kad se bude videlo šta se i kako tamo desilo, nadam se, ako mene nema tamo, da će mi se neko od vas izviniti zbog svega što sam prošao proteklih godinu dana, rekao je gradončelnik Siniša Mali o… »

Vesti dana »