Povezane vesti

Grabar Kitarović: Napokon u Srbiji, u Vučiću, imam sagovornika

Grabar Kitarović: Napokon u Srbiji, u Vučiću, imam sagovornika

RTV 17.06.2017
RIJEKA - Predsednica Hrvatske Kolinda Grabar Kitarović izjavila je da u Aleksandru Vučiću na mestu predsednika Srbije "napokon ima pravog sagovornika, te ponovila da je vreme da Hrvatska i Srbija pronađu zajedničke interese za saradnju. Grabar… »
Kitarović o Vučiću: Konačno imam sagovornika u Srbiji

Kitarović o Vučiću: Konačno imam sagovornika u Srbiji

Danas 17.06.2017
Predsednica Hrvatske Kolinda Grabar Kitarović izjavila je da posle izbora Aleksandra Vučića za predsednika Srbije konačno ima pravog sagovornika. Sada smo predsednik Vučić i ja kolege i napokon imam pravog sagovornika za iskrene i otvorene… »
Predsednica Hrvatske: Napokon u Vučiću imam pravog sagovornika za iskrene razgovore

Predsednica Hrvatske: Napokon u Vučiću imam pravog sagovornika za iskrene razgovore

Radio 021 17.06.2017
Predsednica Hrvatske Kolinda Grabar Kitarović kaže da u predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću "napokon ima pravog sagovornika za iskrene i otvorene razgovore". "Sada smo predsednik Vučić i ja kolege i napokon imam pravog sagovornika za iskrene i… »
Hrvatska predsednica: Napokon u Srbiji, u Vučiću, imam sagovornika

Hrvatska predsednica: Napokon u Srbiji, u Vučiću, imam sagovornika

Večernje novosti 17.06.2017
Predsednica Hrvatske Kolinda Grabar Kitarović izjavila je da u Aleksandru Vučiću na mestu predsednika Srbije "napokon ima pravog sagovornika. Predsednica Hrvatske Kolinda Grabar Kitarović izjavila je da u Aleksandru Vučiću na mestu predsednika… »
Kitarović: Napokon u Srbiji, u Vučiću, imam sagovornika!

Kitarović: Napokon u Srbiji, u Vučiću, imam sagovornika!

Vesti online 17.06.2017
Predsednica Hrvatske Kolinda Grabar Kitarović izjavila je da u Aleksandru Vučiću na mestu predsednika Srbije "napokon ima pravog sagovornika", te ponovila da je vreme da Hrvatska i Srbija pronađu zajedničke interese za saradnju. Grabar Kitarović se… »
Kolinda otvorila dušu: "Napokon u Vučiću i u Srbiji imam pravog sagovornika

Kolinda otvorila dušu: "Napokon u Vučiću i u Srbiji imam pravog sagovornika

Blic 17.06.2017
Predsednica Hrvatske Kolinda Grabar Kitarović izjavila je da u Aleksandru Vučiću na mestu predsednika Srbije "napokon ima pravog sagovornika, te ponovila da je vreme da Hrvatska i Srbija pronađu zajedničke interese za saradnju. Grabar Kitarović se u… »
Grabar-Kitarović: U Vučiću napokon imam pravog sagovornika

Grabar-Kitarović: U Vučiću napokon imam pravog sagovornika

Insajder 17.06.2017
Predsednica Hrvatske Kolinda Grabar Kitarović izjavila je da u predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću "napokon" ima pravog sagovornika za iskrene i otvorene razgovore. "Sada smo predsednik Vučić i ja kolege i napokon imam pravog sagovornika za iskrene… »
Grabar-Kitarović: U Vučiću napokon imam pravog sagovornika

Grabar-Kitarović: U Vučiću napokon imam pravog sagovornika

OK radio 17.06.2017
Predsednica Hrvatske Kolinda Grabar Kitarović izjavila je da u predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću "napokon" ima pravog sagovornika za iskrene i otvorene razgovore. "Sada smo predsednik Vučić i ja kolege i napokon imam pravog sagovornika za iskrene… »
Grabar Kitarović: U Vučiću napokon imam pravog sagovornika

Grabar Kitarović: U Vučiću napokon imam pravog sagovornika

N1 Info 17.06.2017
Predsednica Hrvatske Kolinda Grabar Kitarović izjavila je da u predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću "napokon" ima pravog sagovornika za iskrene i otvorene razgovore. "Sada smo predsednik Vučić i ja kolege i napokon imam pravog sagovornika za iskrene… »
Grabar-Kitarović: U Vučiću napokon imam pravog sagovornika

Grabar-Kitarović: U Vučiću napokon imam pravog sagovornika

Novi magazin 17.06.2017
Predsednica Hrvatske Kolinda Grabar Kitarović izjavila je da u predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću "napokon" ima pravog sagovornika za iskrene i otvorene razgovore. "Sada smo predsednik Vučić i ja kolege i napokon imam pravog sagovornika za iskrene… »
Grabar Kitarović: U Vučiću napokon imam pravog sagovornika

Grabar Kitarović: U Vučiću napokon imam pravog sagovornika

RTS 17.06.2017
Predsednica Hrvatske Kolinda Grabar Kitarović izjavila je da su predsednik Srbije Aleksandar Vučić i ona kolege te da napokon ima pravog sagovornika za iskrene i otvorene razgovore. "Ponoviću i ono što sam rekla u Vukovaru: Vreme je da Hrvatska i… »
Kolinda: U Vučiću napokon imam pravog sagovornika

Kolinda: U Vučiću napokon imam pravog sagovornika

Mondo 17.06.2017
Predsednica Hrvatske Kolinda Grabar Kitarović izjavila je da u predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću "napokon" ima pravog sagovornika za iskrene i otvorene razgovore. Foto: Tanjug/Tanja Valič "Sada smo predsednik Vučić i ja kolege i napokon imam… »
Predsednica Hrvatske: U Vučiću vidim pravog sagovornika

Predsednica Hrvatske: U Vučiću vidim pravog sagovornika

BK TV 17.06.2017
Predsednica Hrvatske Kolinda Grabar Kitarović izjavila je da u Aleksandru Vučiću na mestu predsednika Srbije "napokon ima pravog sagovornika, te ponovila da je vreme da Hrvatska i Srbija pronađu zajedničke interese za saradnju. Grabar Kitarović se u… »
Predsednica HR: Napokon u Srbiji, u Vučiću, imam sagovornika

Predsednica HR: Napokon u Srbiji, u Vučiću, imam sagovornika

Studio B 17.06.2017
Predsednica Hrvatske Kolinda Grabar Kitarović izjavila je da u Aleksandru Vučiću na mestu predsednika Srbije „napokon ima pravog sagovornika, te ponovila da je vreme da Hrvatska i Srbija pronađu zajedničke interese za saradnju. Grabar Kitarović se… »

Vesti dana »