Povezane vesti

Konkurencija među bankama daje dobre rezultate

Konkurencija među bankama daje dobre rezultate

Večernje novosti 17.06.2017
Ministar Dušan Vujović, u subotu na samitu u Bečićima, o finansijskom sektoru posle najave povlačenja nekih grčkih bankara iz naše zemlje. SRBIJA je zemlja u kojoj je bankarski sistem veoma razvijen. Imamo mnogo banaka i može se očekivati da će… »
Region fokusiran na rezanje deficita, javnog duga...

Region fokusiran na rezanje deficita, javnog duga...

RTS 17.06.2017
Uravnoteženje javnih finansija, smanjenje javnog duga i jačanje fiskalne discipline ključna su pitanja koja muče ministre finansija regiona, koji su na Samitu u Bečićima razmatrali načine i izložili mere koje preduzimaju za rešavanje tih… »
Ministar Vujović kritikuje: Uzete, a neiskorišćene 3,5 milijarde evra

Ministar Vujović kritikuje: Uzete, a neiskorišćene 3,5 milijarde evra

Beta 17.06.2017
Srbija ima 3,5 milijarde evra povučenih a neiskorišćenih zajmova, a putevi nisu završeni i nemamo koristi od njih, osim što je angažovana gradjevinska industrija, izjavio je danas ministar finansija Srbije Dušan Vujović. On je na regionalnom skupu… »
Vujović: Niko me još nije zvao u novu vladu

Vujović: Niko me još nije zvao u novu vladu

Blic 17.06.2017
Poslednjih dana spekuliše se o tome da Vujović odlazi iz Vlade Srbije. To je bio razlog da ga novinari na Samitu ministara finansija, guvernera i direktora poreskih uprava koji se održava u Bečićima pitaju da li je to tačno. - Niko me još uvek nije… »
Vujović: Ne znam da li ću i dalje biti ministar finanasija

Vujović: Ne znam da li ću i dalje biti ministar finanasija

Beta 17.06.2017
Ministar finansija Srbije Dušan Vujović izjavio je danas da ne zna da li će biti ministar i u novoj vladi, jer još nije dobio ponudu mandatarke za sastavljnje Vlade Ane Brnabić. On je novinarima na regionalnom sastanku ministara finansija, guvernera… »

Vesti dana »