Povezane vesti
Ubio sebe i četvoro braće i sestara zbog siromaštva
Radio 021 24.06.2017
Mladić u Indiji otrovao je svoju porodicu kad je saznao da njegovi roditelji nemaju para da ih izdržavaju, usmrtivši sebe i četvoro mlađe dece. Abhimanju Kumar (21) ubio je svoju braću i sestre, starosti između sedam i 17 godina, tako što im je… »
Tuga i strahota: Mladić otrovao sebe i četvoro braće i sestara jer su bili previše siromašni!
Kurir 24.06.2017
Jedan mladić iz Indije ubio je sebe i četvoro svoje mlađe braće i sestara tako što ih je nahranio otrovnim hamburgerima, jer su se njihovi roditelji mučili da bi ih izdržavali. Abhimanju Kumar (21) ubio je braču i sestre Anu (17), Anšu (15)… »
Monstruozan zločin: Mladić ubio sebe i četvoro braće i sestara zbog siromaštva
Večernje novosti 24.06.2017
Indijac rešio da otrovom “prekrati muke” svojoj porodici kada je saznao da njegovi roditelji nemaju novca da izdržavaju decu. MLADIĆ u Indiji otrovao je svoju porodicu kad je saznao da njegovi roditelji nemaju para da izdržavaju potomstvo… »
Vesti dana »

U Srbiji danas Dan žalosti: Najmanje 59 mrtvih u nezapamćenoj tragediji u Severnoj Makedoniji
Dnevnik pre 30 minutajoš 36 povezanih

Novi Sad - studenti pokušali noćas da blokiraju Skupštinu grada, policija ih sprečila
RTS pre 0 minutajoš 19 povezanih

Izrael gađao Gazu, najmanje 300 mrtvih, tvrde palestinski izvori
BBC News pre 0 minutajoš 17 povezanih

Pokret Bravo traži oslobađanje Pogačara koji je sinoć priveden kod Skupštine Novog Sada
N1 Info pre 29 minutajoš 8 povezanih