Povezane vesti

Dačić kritikuje Šutanovca i Tadića zbog Rusko-srpskog centra u Nišu

Dačić kritikuje Šutanovca i Tadića zbog Rusko-srpskog centra u Nišu

Beta 27.06.2017
Ministar spoljnih poslova i vršilac dužnosti premijera Srbije Ivica Dačić kritikovao je danas protivnike davanja specijalnog statusa Rusko-srpskom humanitarnom centru u Nišu i rekao da centru preti zatvaranje ako njegov status ne bude rešen. Dačić… »
Dačić: Zadovoljan sam epilogom formiranja vlade

Dačić: Zadovoljan sam epilogom formiranja vlade

Politika 27.06.2017
Vršilac dužnosti premijera i lider SPS Ivica Dačić izrazio je danas zadovoljstvo epilogom formiranja buduće vlade Srbije i rekao da razgovori uopšte nisu bili komplikovani. Dačić je, na konferenciji za novinare posle sastanka sa belgijskim šefom… »
Dačić: Niko me nije zvao zbog Vulina, ne znam da li je bilo pritisaka

Dačić: Niko me nije zvao zbog Vulina, ne znam da li je bilo pritisaka

Beta 27.06.2017
Ministar spoljnih poslova i vršilac dužnosti premijera Srbije Ivica Dačić izjavio je danas da na njega niko nije vršio pritisak da Aleksandar Vulin ne bude ministar odbrane u novoj vladi i da ne zna da li je takvih pritisaka bilo. "Zaista ne znam da… »
Dačić: Ruski centar ne može da ostane "ni na nebu ni na zemlji"

Dačić: Ruski centar ne može da ostane "ni na nebu ni na zemlji"

Vesti online 27.06.2017
Vršilac dužnosti premijera Srbija Ivica Dačić ocenio je danas da Srpsko-ruski humanitarni centar u Nišu ne može da opstane ako se ne reši njegov status. On je, na konferenciji za novinare posle sastanka sa belgijskim kolegom Didijeom Rejndersom… »
Dačić: Kosovo nije ni podnelo zahtev za prijem u UNESKO

Dačić: Kosovo nije ni podnelo zahtev za prijem u UNESKO

Večernje novosti 27.06.2017
Vršilac dužnosti premijera i šefe diplomatije Ivica Dačić rekao je danas da Srbija, u vezi eventualnog prijema Kosova u UNESKO, ne sedi skrštenih ruku i ukazao da južna srpska pokrajina nije ni podnela zahtev za članstvo. Vršilac dužnosti… »
Dačić: Buduća vlada će rešiti status humanitarnog centra u Nišu

Dačić: Buduća vlada će rešiti status humanitarnog centra u Nišu

Politika 27.06.2017
Niko ne može da razume zbog čega nije rešeno pitanje zaposlenih u RSHC, izjavio je ambasador Rusije Aleksandar Čepurin. Vršilac dužnosti premijera Ivica Dačić istakao je da će status službenika Rusko-srpskog humanitarnog centra u Nišu rešiti… »

Vesti dana »