Povezane vesti

Vučić o Kosovu, Trampu, Turskom toku, Ustavu...

Vučić o Kosovu, Trampu, Turskom toku, Ustavu...

Mondo 02.07.2017
O tome da li će dijalog sa Prištinom preći na predsednički nivo, da li gasovod Turski tok može da dosegne do Srbije, kao i hoće li se menjati Ustav Srbije, predsednik Republike je govorio za Sputnjik. Foto: BETAPHOTO/MINISTARSTVO ODBRANE… »
Vučić: Tramp i ja doživljavamo isti medijski tretman

Vučić: Tramp i ja doživljavamo isti medijski tretman

N1 Info 02.07.2017
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je u intervjuu za Sputnjik rekao da smatra da će se dijalog Beograda i Prištine i zvanično podići na predsednički nivo. Vučić je takođe rekao da on i predsednik SAD Donald Tramp u sličnoj poziciji kada se radi… »
Vučić: Pričaću i sa Haradinajem, ali niko ne može da me natera da budem srećan zbog toga

Vučić: Pričaću i sa Haradinajem, ali niko ne može da me natera da budem srećan zbog toga

Pravda 02.07.2017
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izrazio je očekivanje će dijalog sa Prištinom preći na predsednički nivo i ocenio da je važno da se razgovor nastavi jer se tako smanjuju tenzije. On je u intervjuu za Sputnjik rekao rekao da mu nije lako kad… »
Vučić: Dijalog sa Prištinom prelazi na predsednički nivo

Vučić: Dijalog sa Prištinom prelazi na predsednički nivo

Dnevnik 02.07.2017
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izrazio je očekivanje će dijalog sa Prištinom preći na predsednički nivo i ocenio da je važno da se razgovor nastavi jer se tako smanjuju tenzije. On je u ekskluzivnom intervjuu za Sputnjik rekao rekao… »
Vučić najavio mogućnost da se dijalog sa Prištinom prenese na predsednički nivo

Vučić najavio mogućnost da se dijalog sa Prištinom prenese na predsednički nivo

Beta 02.07.2017
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je važno da se dijalog Beograda i Prištine nastavi jer se tako smanjuju tenzije i najavio mogućnost prenošenja pregovaračkog procesa na predsednički nivo. Vučić koji se sutra u Briselu… »
Vučić i Tači sutra u Briselu o nastavku dijaloga

Vučić i Tači sutra u Briselu o nastavku dijaloga

RTS 02.07.2017
U Briselu se sutra prepodne, na poziv visoke predstavnice Evropske unije Federike Mogerini, sastaju predsednik Srbije Aleksandar Vučić i kosovski predsednik Hašim Tači. Kako je saopšteno iz kabineta Mogerinijeve, Vučić i Tači će na neformalnom… »
Vučić sutra kod Mogerini s Tačijem

Vučić sutra kod Mogerini s Tačijem

Politika 02.07.2017
BRISEL - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odazvaće se pozivu visoke predstavnice EU za spoljnu politiku i bezbednost Federike Mogerini za neformalni susret, sutra ujutru, sa takozvanim kosovskim predsednikom Hašimom Tačijem, saznaje Tanjug u… »

Vesti dana »