Povezane vesti
Dobri uslovi za vožnju, samo na Horgošu teretnjaci 90 min.
Dnevnik 04.07.2017
BEOGRAD :Na autoputevima, kao i na glavnim državnim putevima u Srbiji vozače očekuje dobra prohodnost, povoljne vremenske prilike, dobra vidljivost i suvi kolovozi, saopštio je AMSS. Prema poslednjim podacima Uprave granične policije, na našim graničnim… »
Srećan put: Umeren intenzitet saobraćaja u Srbiji
Kurir 04.07.2017
Saobraćaj kroz Srbiju umerenog je intenziteta na glavnim putnim pravcima i na naplatnim rampama, saopštilo je jutros Auto-moto savez Srbije (AMSS). Prema poslednjim podacima Uprave granične policije, na graničnim prelazima za putnička vozila nema… »
AMSS: Saobraćaj umeren, oprez zbog mogućih nepogoda
Blic 03.07.2017
Saobraćaj u Srbiji je umerenog intenziteta, a vozače ove večeri očekuju nestabilne vremenske prilike koje dovode i do nepovoljnih uslova za vožnju, saopštio je Auto-moto savez Srbije. Mokri i klizavi kolovozi produžavaju zaustavni put vozila, dok po… »
Vesti dana »
Sindikati Nova.rs, Radara, N1 i Forbes: Nećemo prihvatiti da novinarstvo bude bilo čiji plen
Serbian News Media pre 3 satajoš 35 povezanih
Požari širom Srbije: Lokalizovan požar na Bovanskom jezeru, teška borba u Deliblatskoj peščari
Naslovi.ai pre 34 minutajoš 30 povezanih
(Radarski snimak) Pljuskovi i osveženje, pa niz dana sa 42 u plusu! Brutalni toplotni talas pržiće sve pred sobom od ovog datuma, a evo kakva je završnica avgusta i šta se očekuje u septembru
Blic pre 44 minutajoš 31 povezana
Tramp preti bombardovanjem Omana ako mu se 'nađe na putu' dogovora sa Iranom
BBC News pre 3 satajoš 25 povezanih




