Povezane vesti
DS: Ako Fijat ode iz Srbije, to neće biti zbog plata radnika nego zbog laži vlasti
Kurir 17.07.2017
Ukoliko Fijat ode, to svakako neće biti zbog plata koje traže radnici, a koje nisu ni blizu nivoa u ostalim fabrikama te kompanije širom sveta, već zbog lažnih obećanja koje je vlast Aleksandra Vučića javno dala, a nikada nije realizovala… »
DS: Ako Fijat ode, biće kriva vlast, a ne radnici
Beta 17.07.2017
Demokratska stranka (DS) saopštila je danas da ako Fijat ode iz Srbije, za to neće biti krivi radnici koji traže povećanje plata, već će biti kriva vlast jer nije ispunila obećanja u vezi sa izvozom FIAT 500L u Rusiju. "Radnici su samo kolateralna… »
Vesti dana »

Američka teniserka Džesika Pegula u polufinalu turnira u Majamiju
Politika pre 1 satjoš 27 povezanih

BLOG UŽIVO Novosadski studenti danas šetaju do sedišta Tužilaštva i BIA: Prosvetni radnici protestuju ispred Školske uprave
Nova pre 17 minutajoš 6 povezanih

Prvi stepen pripravnosti: Dragačevci strahuju od poplava: Situacija se prati iz sata u sat, evo kakvo je stanje na terenu
Blic pre 1 satjoš 23 povezane

Nikola, kako ovo? Amerika bruji o nestvarnom potezu Jokića (video)
Večernje novosti pre 2 satajoš 18 povezanih