Povezane vesti
"Unaprediti saradnju Srbije i Rusije u oblasti ekologije"
RTS 19.07.2017
Ministar ekologije Goran Trivan sastao se sa ambasadorom Rusije Aleksandrom Čepurinom. Odnosi Srbije i Rusije veoma su dobri, prostor za unapređenje saradnje dve zemlje postoji, a osim ekonomske, potrebno je pre svega unaprediti saradnju u oblasti… »
Trivan sa Čepurinom o saradnji u oblasti životne sredine
Blic 19.07.2017
Ministar za zaštitu životne sredine Goran Trivan razgovarao je danas sa ambasadorom Rusije u Beogradu Aleksandrom Čepurinom o unapređenju saradnje u oblasti zaštite životne sredine i raspolaganju resursima. Kako se navodi u saopštenju, sagovornici… »
Vesti dana »

(Foto, video) policija prikazala akustične uređaje Dačić: Policija koristi samo zvučna sredstva za upozorenja
Dnevnik pre 3 satajoš 30 povezanih

Đilas: Podnosimo krivičnu prijavu protiv Vučića i SNS zbog korišćenja zvučnog oružja
Nova pre 5 satijoš 22 povezane

Prosvetari, studenti i deo radnika RTS-a protestovali ispred zgrade Javnog servisa, širom Srbije tišina i odavanje pošte za stradale u padu nadstrešnice
RTV pre 38 minutajoš 28 povezanih

Danas: Žandarm tvrdi da je više zvučnih topova bilo raspoređeno u subotu na protestu u Beogradu
Beta pre 7 satijoš 14 povezanih

Tragedija na koju FSS nije mogao da ćuti: Moćna poruka nakon smrti čuvenog fudbalera!
Hot sport pre 2 satajoš 48 povezanih