Povezane vesti
Gabrijel: Spor s Turskom nije usmeren protiv turskih građana u Nemačkoj
Novi magazin 22.07.2017
Nemački ministar spoljnih poslova Zigmar Gabrijel poručio je danas građanima turskog porekla koji žive u Nemačkoj da kriza u odnosima dve zemlje posle hapšenja aktiviste za ljudska prava nije usmerena protiv njih. Gabrijel je u otvorenom pismu… »
Gabriel poručio njemačkim Turcima: Vi pripadate ovdje
Al Jazeera 22.07.2017
Ministar vanjskih poslova je naveo da Njemačka nije u svađi s turskim narodom, niti s bilo kojom zemljom. Njemačka je u subotu pokušala pružiti uvjeravanja za tri miliona svojih građana turskog porijekla da stoji iza njih dok spor s Ankarom… »
Nemački ministar poručio Turcima u toj zemlji: Vi pripadate ovde!
Kurir 22.07.2017
Nemački ministar spoljnih poslova Zigmar Gabrijel objasnio je u otvorenom pismu Turcima koji žive u Nemačkoj promenu politike Berlina prema Ankari uz poruku da to neće uticati na njih. "Koliko god bili teški politički odnosi između Turske i… »
Vesti dana »
![„Ako smo pobedili komuniste, i ove ćemo. Pa ljudi, nećemo više da živimo u ovakvoj zemlji“: Glumci za Nova.rs o…](https://nstatic.net/962/38953962zokalk.jpg)
„Ako smo pobedili komuniste, i ove ćemo. Pa ljudi, nećemo više da živimo u ovakvoj zemlji“: Glumci za Nova.rs o štrajku i protestnoj šetnji
Nova pre 14 minutajoš 81 povezana
![Potrošači protiv visokih cena! Novi protest protiv 5 najvećih trgovinskih lanaca, sledeće nedelje najavljena nova akcija](https://nstatic.net/210/38949210gahnll.jpg)
Potrošači protiv visokih cena! Novi protest protiv 5 najvećih trgovinskih lanaca, sledeće nedelje najavljena nova akcija
Kurir pre 6 satijoš 22 povezane
![Trump rekao da Palestinci ne bi imali pravo na povratak u okviru njegovog plana raseljavanja iz Gaze](https://nstatic.net/575/38953575gyyozl.jpg)
Trump rekao da Palestinci ne bi imali pravo na povratak u okviru njegovog plana raseljavanja iz Gaze
Slobodna Evropa pre 1 satjoš 19 povezanih