Povezane vesti
Preliminarna procena: Šteta od požara u Hrvatskoj veća od pet miliona evra
Blic 22.07.2017
Preliminarna procena štete od požara na području Splita i okoline iznosi 5,7 miliona evra, objavio je danas ministar unutrašnjih poslova Hrvatske Davor Božinović. Božinović je na svom Tviter profilu naveo da je reč o preliminarnoj proceni štete… »
Preliminarna procena štete od požara - pet miliona evra
Dnevnik 22.07.2017
ZAGREB: Hrvatski ministar unutrašnjih poslova Davor Božinović objavio je danas preliminarnu procenu štete od požara koji su proteklih dana besneli po hrvatskom primorju navodeći da iznosi više od pet miliona evra. "Preliminarna procena štete bez… »
Vesti dana »

BLOG UŽIVO „Srbija je ustala i stajaće neumorno do ispunjenja zahteva“: Studenti na protestima u više od 30 gradova zatražili izbore (FOTO, VIDEO)
Nova pre 7 minutajoš 20 povezanih

Sofronijević: Odluka o sudbini zgrade Železničke stanice u Novom Sadu nakon utvrđivanja statike
NIN pre 8 satijoš 20 povezanih

Završen sastanak studenata u blokadi i predstavnika Univerziteta 4: sata razgovora bez rezultata
Blic pre 4 satijoš 16 povezanih

Ruska vojska ulazi u Karpovku nakon oslobođenja Redkoduba i Lipovoja (mapa)
Pravda pre 56 minutajoš 44 povezane

Završeni studentski protesti "Vostani Serbije" u više gradova Srbije: Brankov most i Gazela ponovo prohodni za saobraćaj (foto/video)
Blic pre 2 minutajoš 37 povezanih