Povezane vesti
Za prejak gas kazne i na naplatnoj rampi
Radio 021 22.07.2017
Novi sistem "merenja prosečne brzine" na domaćim auto-putevima će uskoro zaživeti, pa će kontrola onih koji pritiskajući papučicu gasa "do daske" i time ugrožavaju tuđe živote, biti veća. "Priprema projekta MUP o merenju srednje brzine vozača… »
Za prejak gas kazna i na naplatnoj rampi
Večernje novosti 22.07.2017
Akcija agencije za bezbednost saobraćaja i uprave saobraćajne policije Srbije. Projekat MUP o merenju srednje brzine na auto-putu u završnoj fazi. ODZVONILO je bahatim vozačima, koji pritiskajući papučicu gasa “do daske” ugrožavaju svoje i… »
Uskoro kod nas: Merenje srednje brzine, kazne u sanduče
Vrele gume 22.07.2017
Aktuelno: Uskoro kod nas: Merenje srednje brzine, kazne u sanduče Priprema projekta MUP-a o merenju srednje brzine vozača na autoputu je u završnoj fazi i uskoro će početi da se primenjuje, izjavio je danas Uprave saobraćajne policjie Nebojša… »
Vesti dana »

"Obojena revolucija je u ćorsokaku" Vučić: Došli su i traže nešto nepismeno, bez potpisanog zahteva, ali duvajući u vuvuzele, misleći da je Srbija banana država
Kurir pre 2 satajoš 29 povezanih

Novosađani blokirali 30 raskrsnica na sat vremena: Kod suda incidenti, na Adicama žurka (FOTO, VIDEO)
Moj Novi Sad pre 2 satajoš 14 povezanih

Studenti i Vučić u isto vreme na Andrićevom vencu: U 18h počinje „malo pevanja“, uz očekivanje vesti o izborima
Serbian News Media pre 3 satajoš 14 povezanih