Povezane vesti

Leonarda "boli" primicač, a doktor crno-belih kaže: Svi zdravi osim Stevanovića

Leonarda "boli" primicač, a doktor crno-belih kaže: Svi zdravi osim Stevanovića

Vesti online 23.07.2017
Da nešto ne štima u Humskoj u vezi sa Brazilcem Leonardom i navodnom povredom zbog koje je propustio meč sa Mačvom u subotu, dokaz su i reči doktora tima, Ilije Rosića. - Zdravstveni bilten Partizana je takav da su svi igrači zdravi, osim Alena… »
Doktor Partizana ‘začinio’ čorbu: Leonardo povređen?

Doktor Partizana ‘začinio’ čorbu: Leonardo povređen?

Hot sport 23.07.2017
I dalje je glavna tema u medijima šta se događa između Partizana i Leonarda da Silve Souze, a posle obraćanja igrača, za medije je govorio i doktor crno-belih. Jelo se servira toplo, osveta hladna, a čorba je odlična samo kada je dobro začinjena… »
"Ne postoji problem sa Leonardom"

"Ne postoji problem sa Leonardom"

Vesti online 23.07.2017
Dok su mediji izvestili o fizičkom sukobu Ivice Ilieva i Leonarda, u Humskoj to negiraju. Kažu da nema problema sa "kariokom", iako i "ptice na grani" znaju da nije baš tako. - Sve je u redu. Ne postoji problem sa Leonardom. U svakodnevnoj sam… »
Oglasio se Leonardo - Evo zašto je propustio meč sa Mačvom!

Oglasio se Leonardo - Evo zašto je propustio meč sa Mačvom!

Sportske.net 23.07.2017
Partizanov Brazilac progovorio o tome zašto je preskočio duel sa Mačvom i da li će biti u timu za duel sa Olimpijakosom. Fudbalski klub Partizan upisao je prvi prvenstveni trijumf pošto je na startu Super lige savladao šabačku Mačvu rezultatom… »
Lekar Partizana tvrdi da Leonardo nije povređen

Lekar Partizana tvrdi da Leonardo nije povređen

Mozzart sport 23.07.2017
"Zdravstveni bilten Partizana je takav da su svi igrači zdravi, osim Alena Stevanovića koji je već duže vreme povređen", rekao je Ilija Rosić za B92. Da nešto ne štima u Partizan kada je u pitanju Brazilac Leonardo maltene je jasno i „pticama na… »
Leonardo: Nisam negativac! Više od svega hoću da igram protiv Olimpijakosa

Leonardo: Nisam negativac! Više od svega hoću da igram protiv Olimpijakosa

Mozzart sport 23.07.2017
“Osetio sam bol u primicaču i to je sve. I dalje imam mali bol, ali sam jutros trenirao i siguran sam da ću poslednji trening pred utakmicu sa Olimpijakosom uspeti da odradim maksimalnim intenzitetom.“. Da li se to delimično smiruje situacija sa… »
Mihajlović: Ne znam ni ko igra u Olimpijakosu, ali ako hoćeš u elitu, moraš nekog jakog da pobediš

Mihajlović: Ne znam ni ko igra u Olimpijakosu, ali ako hoćeš u elitu, moraš nekog jakog da pobediš

Sportal blic 23.07.2017
Fudbaler Partizana Nemanja Mihajlović čestitao je Mačvi na igri jer se nije branila u porazu od crno-belih (6:1) na startu prvenstva Srbije, ali i istakao da jedva čeka duel sa Olimpijakosom u 3. kolu kvalifikacija za Ligu šampiona. Foto: A… »
Sejduba Suma: Najskuplje pojačanje, a spreman da igra 20 minuta?

Sejduba Suma: Najskuplje pojačanje, a spreman da igra 20 minuta?

Vesti online 23.07.2017
Sejduba Suma debitovao je za Partizan u meču prvog kola Superlige Srbije protiv Mačve, koju su crno-beli dobili sa ubedljivih 6:1. Izgledao je solidno na terenu, ali je vidno da mu nedostaje fizičke spreme, što je malo čudno kada igrača prestavite… »
"Šestica" je sjajna uvertira za Olimpijakos

"Šestica" je sjajna uvertira za Olimpijakos

Mondo 23.07.2017
Fudbaleri Partizana složni da im visoka pobeda nad Mačvom na startu Superlige mnogo znači pred bitan meč u kvalifikacijama za Ligu šampiona. Foto: MN Press Partizan je "razneo" Mačvu u prvoj rundi nove sezone Superlige. Šampion je trijumfovao… »
Crno-beli složni: Pobeda nad Mačvom dobra uvertira za Olimpijakos

Crno-beli složni: Pobeda nad Mačvom dobra uvertira za Olimpijakos

Hot sport 23.07.2017
Fudbaler Partizana Uroš Đurđević rekao je da njegova ekipa nije večeras bolje mogla da počne odbranu titule, pobedom od 6:1 protiv Mačve, i da je taj duel dobra uvertira za utakmicu protiv Olimpijakosa, u kvalifikacijama za Ligu šampiona. – Nije… »
Đukić: Računamo na Leonarda, ako on računa na nas

Đukić: Računamo na Leonarda, ako on računa na nas

Večernje novosti 22.07.2017
Utorak je daleko, od mene ne zavisi ništa, već od njega najviše. Bitan je njegov stav i njegova želja. Suma nije spreman za više od 20 minuta protiv Olimpijakosa - kaže trener Partizana. Fudbaleri Partizana ubedljivom pobedom počeli su odbranu… »
Zadovoljan posle mačve: Đukić ima posebnu poruku za Leonarda

Zadovoljan posle mačve: Đukić ima posebnu poruku za Leonarda

Sportal blic 22.07.2017
Trener fudbalera Partizana Miroslav Đukić rekao je da je zadovoljan ponašanjem ekipe u pobedi od 6:1 nad Mačvom na početku Superlige i dodao da računa na Leonarda, ali da je važna želja Brazilca da ostane u klubu. Foto: Dušan Milenković / RAS… »
Crno-beli siloviti i bez Leonarda

Crno-beli siloviti i bez Leonarda

Večernje novosti 22.07.2017
Partizan raspucan na startu sezone protiv Mačve (6:1), Brazilac izostavljen iz protokola. Đukić: Nije trenirao u petak i normalno je da ga nema u timu. Suma odigrao poslednjih pola sata. KRENUO je “valjak” silovito i raspucano u novu sezonu protiv… »

Vesti dana »