Povezane vesti

Antić: Er Srbija me zvala na razgovor, ali se nisu izvinili

Antić: Er Srbija me zvala na razgovor, ali se nisu izvinili

N1 Info 12.08.2017
Čedomir Antić, otac jedanaestogodišnjeg dečaka koji ima autizam, a kom prošle nedelje nije dozvoljeno da leti avionom Er Srbije, juče je pozvan na razgovor u srpsku nacionalnu aviokompaniju, nakon što je kompaniji poslao pismo upozorenja pred… »
Deca sa autizmom diskriminisana, inkluzija nije zaživela u Srbiji

Deca sa autizmom diskriminisana, inkluzija nije zaživela u Srbiji

Radio 021 12.08.2017
Nemio događaj na beogradskom aerodromu, kada supervizor, lekar i menadžerka leta nisu hteli da puste u avion jedanaestogodišnjeg dečaka s autizmom jer su procenili da njegovo dugotrajno plakanje može da uznemiri ostale putnike na polučasovnom letu… »
Antić: Nisam dobio izvinjenje od Er Srbije, optužili su me da vodim medijsku kampanju

Antić: Nisam dobio izvinjenje od Er Srbije, optužili su me da vodim medijsku kampanju

Insajder 12.08.2017
Čedomir Antić, otac jedanaestogodišnjeg dečaka koji ima autizam, a kom prošle nedelje nije dozvoljeno da leti avionom Er Srbije, juče je pozvan na razgovor u srpsku nacionalnu aviokompaniju, nakon što je kompaniji poslao pismo upozorenja pred… »
Čedomir Antić, otac autističnog dečaka: Er Srbija me zvala na razgovor, ali se nisu izvinili

Čedomir Antić, otac autističnog dečaka: Er Srbija me zvala na razgovor, ali se nisu izvinili

Kurir 12.08.2017
Čedomir Antić, otac jedanaestogodišnjeg dečaka koji ima autizam, a kom prošle nedelje nije dozvoljeno da leti avionom Er Srbije, juče je pozvan na razgovor u srpsku nacionalnu aviokompaniju, nakon što je kompaniji poslao pismo upozorenja pred… »

Vesti dana »