Povezane vesti

Musina poruka duletu: Brz oporavak treneru, vaš tim je uz vas!

Musina poruka duletu: Brz oporavak treneru, vaš tim je uz vas!

Hot sport 18.08.2017
Košarkaški savez Bosne i Hercegovine sinoć je saopštio da je Vujošević hitno prebačen iz Bratislave za Beograd zbog pogoršanja zdravstvenog stanja, pošto ima problema sa šećerom u krvi. Košarkaška javnost u Srbiji i regionu zabrinuta je zbog… »
Vujošević: Nisam mogao da stojim

Vujošević: Nisam mogao da stojim

Večernje novosti 18.08.2017
Odveli su me u bolnicu i ustanovljena je gangrenoznost četvrtog prsta zbog problema sa šećerom. Ispitivanja su pokazala, da je uz bolove, taj deo počeo da modri, ali i da nema tromba – kaže iskusni strateg. DUŠKO Vujošević je zbog pogoršanog… »
Drama trofejnog stručnjaka: Šta je rekao Vujošević o bolesti?

Drama trofejnog stručnjaka: Šta je rekao Vujošević o bolesti?

Vesti online 18.08.2017
U četvrtak uveče prostrujala je vest da je selektor košarkaške reprezentacije Bosne i Hercegovine Duško Vujošević morao hitno da bude prebačen u Beograd jer mu je pozlilo. - Teško mi je i zbog bolova i zato što neću biti sa momcima koje sam… »
Vujošević: Teško mi je zbog bolova, ali i zato što neću biti sa momcima koje sam toliko zavoleo

Vujošević: Teško mi je zbog bolova, ali i zato što neću biti sa momcima koje sam toliko zavoleo

Hot sport 18.08.2017
Selektor košarkaške reprezentacije Bosne i Hercegovine Duško Vujošević rekao je danas da mu je žao što nije sa ekipom koja učestvuje u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo. –Teško mi je i zbog bolova i zato što neću biti sa momcima koje sam… »
Vujošević: Žao mi je što nisam sa ekipom

Vujošević: Žao mi je što nisam sa ekipom

Beta 18.08.2017
Selektor košarkaške reprezentacije Bosne i Hercegovine Duško Vujošević rekao je danas da mu je žao što nije sa ekipom koja učestvuje u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo. "Teško mi je i zbog bolova i zato što neću biti sa momcima koje sam… »
Vujošević: Odsustvo sa terena teže od bolesti

Vujošević: Odsustvo sa terena teže od bolesti

Al Jazeera 18.08.2017
Teško mi je zbog bolova, ali i zbog toga što neću biti s momcima koje je sam toliko zavolio i s kojima sam stvorio sjajan odnos, kaže selektor košarkaške reprezentacije Bosne i Hercegovine. Nakon što nije otputovao s košarkaškim reprezentativcima… »
Vujošević se javio iz bolnice - O bolesti, odsustvu, ali šta ga najviše boli?

Vujošević se javio iz bolnice - O bolesti, odsustvu, ali šta ga najviše boli?

Sportske.net 18.08.2017
Duško Vujošević se oglasio nakon što je sinoć prrebačen u bolnicu zbog zdravstvenih problema. Duško Vujošević je sinoć hitno prevezen u bolnicu u Beograd zbog zdravstvenih problema. U Bratislavi, reprezentacija BiH je igrala meč protiv… »
Vujošević iz bolnice o bolovima, gangreni, BiH...

Vujošević iz bolnice o bolovima, gangreni, BiH...

Mondo 18.08.2017
"Teško mi je i zbog bolova i zato što neću biti s momcima koje sam toliko zavoleo", rekao je Vujošević, koji je prethodne večeri hitno prevezen iz Bratislave u Beograd na tretman hiperbaričnom komorom. Duška Vujoševića u ovom trenutku više boli… »
Drama: Vujošević za Blicsport: Odsustvo teže pada od gangrene

Drama: Vujošević za Blicsport: Odsustvo teže pada od gangrene

Sportal blic 18.08.2017
Duško Vujošević morao je da napusti reprezentaciju BiH i vrati se u Beograd. Dijabetes i bolovi u prstima noge sprečili su selektora komšija da posle pobede u Slovačkoj vodi ekipu u ključnom meču pretkvalifikacija za SP u Jermeniji. Foto: Stefan… »

Vesti dana »