Povezane vesti

Ožegović: Već sam bio spakovao kofere za Rusiju kad je Partizan pozvao

Ožegović: Već sam bio spakovao kofere za Rusiju kad je Partizan pozvao

Beta 31.08.2017
Novi fudbaler Partizana Ognjen Ožegović rekao je danas da je već bio rešio da karijeru nastavi u Rusiji, ali da se nije dvoumio kada je dobio poziv iz Humske. "Kad su mi malopre dali dres osećao sam se neverovatno. Stvarno se nisam dvoumio izmedju… »
Prve reči Ognjena Ožegovića: Fudbal sam počeo da igram u Partizanu!

Prve reči Ognjena Ožegovića: Fudbal sam počeo da igram u Partizanu!

Mozzart sport 31.08.2017
„Spakovao sam se za put u Rusiju, ali kada je Partizan pozvao nisam imao dilemu“, poručio snažni napadač. Ni prvi ni poslednji primer igrača koji se kreće neutabanim stazama! Omladinsku školu je prošao u jednom, a profesionalni put gradi u… »
Predstavljen Ožegović: Iliev besan zbog pitanja o navijačkom opredeljenju (video)

Predstavljen Ožegović: Iliev besan zbog pitanja o navijačkom opredeljenju (video)

Hot sport 31.08.2017
Dosadašnji fudbaler Čukaričkog Ognjen Ožegović predstavljen je danas kao novi igrač Partizana. Ožegović je po potpisivanju ugovora rekao da se nije dvoumio kada je stigao poziv crno-belih. –Kad su mi malopre dali ovaj dres, osećao sam se… »
Ožegović: Već sam krenuo u Rusiju, ali raspakovao sam se kada je stigao poziv Partizana

Ožegović: Već sam krenuo u Rusiju, ali raspakovao sam se kada je stigao poziv Partizana

Vesti online 31.08.2017
Novi centarfor Partizana Ognjen Ožegović istakao je da je zbog dolaska među crno-bele odbio ruski Amkar i da se nada da će golovima pomoći u napadu na odbranu "duple krune" i prolaska u eliminacionu fazi Lige Evrope. Ožegović dolazi u redove prvaka… »
Ožegović u Humskoj u 15.30! Čukaričkom četvrtina od sledećeg transfera!

Ožegović u Humskoj u 15.30! Čukaričkom četvrtina od sledećeg transfera!

Mozzart sport 31.08.2017
Nema više nikakve dileme, crno-beli imaju novog napadača. Ako je bilo neke dileme, sad je više nema: Ognjen Ožegović je novi napadač Partizana! Vest MOZZART Sporta od četvrtka po podne definitivno će biti pretočena u potpisivanje ugovora mladog… »
Ožegović novi napadač Partizana

Ožegović novi napadač Partizana

Vesti online 31.08.2017
Dosadašnji napadač Čukaričkog Ognjen Ožegović novo je pojačanje Partizana, objavio je prvak Srbije. Promocija 23-godišnjeg fudbalera, poniiklog u omladinskoj školi Crvene zvezde, zakazana je na stadionu u Humskoj od 15.30. Ožegović među… »
Gotovo je: Partizan danas promoviše zamenu za Đurđevića, navijači već žestoko ljuti (foto)

Gotovo je: Partizan danas promoviše zamenu za Đurđevića, navijači već žestoko ljuti (foto)

Hot sport 31.08.2017
Crno-beli će danas promovisati novo pojačanje, poslednjeg dana prelaznog roka. Uroš Đurđević je prešao u Olimpijakos, crno-beli su inkasirali dva i po miliona evra i doveli zamenu za najboljeg strelca prošle sezone. A to je doskorašnji napadač… »
Gotovo: Novi špic Partizana je Ožegović - veliki navijač Zvezde /foto/

Gotovo: Novi špic Partizana je Ožegović - veliki navijač Zvezde /foto/

Sportal blic 31.08.2017
Nikad burnija završnica prelaznog roka u Srbiji... Novi napadač Partizana je dosadašnji špic Čukaričkog Ognjen Ožegović, momak koji je inače veliki navijač Crvene zvezde. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Ognjen Ožegović u duelu sa Filipom… »

Vesti dana »