Povezane vesti

Lukasu 10 meseci uslovno i zabrana prilaska supruzi

Lukasu 10 meseci uslovno i zabrana prilaska supruzi

Vesti online 03.09.2017
Pevač Aleksandar Vuksanović, poznatiji kao Aca Lukas, osuđen je danas, prema sporazumu sa tužilaštvom, na uslovnu kaznu od 10 meseci zatvora sa rokom provere od tri godine zbog prebijanja supruge Sonje odnosno zbog krivičnog dela nasilje u porodici… »
Lukas priznao da je tukao sonju! Aca se nagodio sa Tužilaštvom, dobio uslovnu i zabranjen mu prilazak!

Lukas priznao da je tukao sonju! Aca se nagodio sa Tužilaštvom, dobio uslovnu i zabranjen mu prilazak!

Večernje novosti 03.09.2017
Aleksandar Vuksanović ekspresno osuđen zbog toga što je u subotu po podne, kako se tvrdi, fizički maltretirao ženu. Neće smeti 18 meseci da prilazi bivšoj supruzi. Sonja ima potvrde o povredi iz Urgentnog. Aca bez konferencije za medije o ženi… »
Lukas priznao da je TUKAO SONJU! Folker osuđen na 10 meseci zatvora i dodao: Žao mi je što nemam doživotnu zabranu prilaska…

Lukas priznao da je TUKAO SONJU! Folker osuđen na 10 meseci zatvora i dodao: Žao mi je što nemam doživotnu zabranu prilaska…

Kurir 03.09.2017
Aca Lukas je sklopio sporazum o priznavanju krivice sa Trećim osnovnim tužilaštvom.. LUKAS ULETEO U KUĆU I KRVNIČKI TUKAO SONJU: Žena izgubila svest pa prevezena u Urgentni, folker pobegao na aerodrom! Ovim sporazumom osuđen je na 10 meseci… »
Ekskluzivno: Lukas priznao da je tukao Sonju, čeka ga ova kazna

Ekskluzivno: Lukas priznao da je tukao Sonju, čeka ga ova kazna

Blic 03.09.2017
Folker Aleksandar Vuksanović, poznatiji kao Aca Lukas danas je sam otišao u policiju i dao iskaz organima reda u vezi sa nasilničkim incidentom koji se desio juče popodne u kojem je ona nasrnuo na Sonju Vuksanović. On je sproveden u Treće osnovno… »
Lukas u policiji: nakon što je nasrnuo na suprugu

Lukas u policiji: nakon što je nasrnuo na suprugu

Blic 03.09.2017
Popularni pevač Aca Lukas, koji je nasrnuo na svoju suprugu Sonju i udario je pesnicom u glavu, sam je otišao u policijsku stanicu nakon što je danas oko podneva stigao u Beograd iz Švajcarske, saznaje "Blic". Lukas je policajcima ispričao svoje… »
Lukasu određen pritvor?!

Lukasu određen pritvor?!

Mondo 03.09.2017
Pevač Aleksandar Vuksanović, poznat pod nadimkom Aca Lukas, otišao je u policiju kako bi dao iskaz o navodnom nasilju u porodici. Pevač Aleksandar Vuksanović, poznat pod nadimkom Aca Lukas, samovoljno je po povratku iz Ciriga otišao u policiju kako… »

Vesti dana »