Povezane vesti

Us open: Busta u polufinalu

Us open: Busta u polufinalu

Hot sport 05.09.2017
Španski teniser Pablo Karenjo Busta plasirao se večeras u polufinale Otvorenog prvenstva SAD u Njujorku, pošto je pobedio 33. igrača sveta Argentinca Dijega Švarcmana posle tri seta, 6:4, 6:4, 6:2. Karenjo Busta, 19. teniser sveta, pobedio je za dva… »
US open: Neponovljivi Del Potro se ‘vratio iz mrtvih’ i zakazao duel sa Federerom

US open: Neponovljivi Del Potro se ‘vratio iz mrtvih’ i zakazao duel sa Federerom

Hot sport 05.09.2017
Poznati su svi četvrtfinalisti muškog singla na Otvorenog prvenstvu SAD. Huan Martin Del Potro odigrao je još jedan maraton u kom je izgubio dosta snage, ali je dokazao da je neverovatan borac i sigurno je pridobio još publike u Njujorku. U meču… »
Del Potro: Hteo sam da predam, "vratila" me publika!

Del Potro: Hteo sam da predam, "vratila" me publika!

Vesti online 05.09.2017
Huan Martin del Potro odigrao je sjajan meč protiv Dominika Tima i od 0:2 došao do velike pobede i plasmana u četvrtfinla US opena. - Razmišljao sam o predaji meča u drugom setu. Nisam mogao da dišem, nisam mogao dobro da se krećem. A, Dominik je… »
Čudesni del Potro: Nisam mogao da se krećem i da dišem, razmišljao sam da predam, a onda... (video)

Čudesni del Potro: Nisam mogao da se krećem i da dišem, razmišljao sam da predam, a onda... (video)

Večernje novosti 05.09.2017
Argentinski teniser Huan Martin del Potro plasirao se u četvrtfinale Ju Es opena posle velikog preokreta u meču sa šestim nosiocem Dominikom Timom - 3:2 (1:6, 2:6, 6:1, 7:6, 6:4). Herojski trijumf Huana Martina del Potra u Njujorku! Argentinac, koji… »
Nestvaran preokret Del Potra za duel sa Federerom, Švajcarac ga ishvalio kao nikada nikoga

Nestvaran preokret Del Potra za duel sa Federerom, Švajcarac ga ishvalio kao nikada nikoga

Sportal blic 05.09.2017
Huan Martin del Potro istinski je junak osmog takmičarskog dana na US Openu. Foto: Tanjug/AP Huan Martin del Potro On je, uz samo tri osvojena gema, izgubio dva uvodna seta u meču četvrtog kola sa šestim nosiocem, Dominikom Timom ali je uspe da, posle… »
On se nikada ne predaje - Huan Martin Del Potro!

On se nikada ne predaje - Huan Martin Del Potro!

Mondo 05.09.2017
Preokret godine priredio je Argentinac u Njujorku i zakazao revanš finala iz 2009. godine u kojem je lično zaustavio Federera na putu ka šestoj uzastopnoj tituli. Dominik Tim doveo je Huana Martina Del Potra na set od eliminacije za sat vremena… »

Vesti dana »