Povezane vesti
Stefanović i Meng Djijendžu o bezbednosnoj saradnji Srbije i Kine
Beta video 11.09.2017
BEOGRAD - Srbija i Kina ojačaće bezbednosnu saradnju, a naročito u borbi protiv kriminala i terorizma, najavljeno je nakon današnjeg susreta ministra unutrašnjih poslova Srbije Nebojše Stefanovića sa specijalnim izaslanikom predsednika Kine i… »
Sastanak kineske i srpske delegacije
Beta video 11.09.2017
BEOGRAD - Susret ministra unutrašnjih poslova Srbije Nebojše Stefanovića sa specijalnim izaslanikom predsednika Kine i sekretarom Centralne komisije za političke i pravne poslove Mengom Djijendžuom. (pokrivalice)… »
MUP nabavlja Huawei kamere i softvere
N1 Info 11.09.2017
Ministar ministarstva unutrašnjih poslova Srbije Nebojša Stefanović sastao se sa specijalnim izaslanikom predsednika Kine i sekretarom Centralne komisije za političke i pravne poslove Mengom Đijendžuom. Stefanović kaže da je s Mengom razgovarao o… »
Prvi obaveštajac Kine sa stefanovićem: Preuzećemo jake mere u suzbijanju organizovanog i prekograničnog kriminala (foto)
Telegraf 11.09.2017
Stefanović je rekao novinarima, u Palati Srbija, da je sa Mengom razgovarao o važnim pitanjima - borbi protiv organizovanog kriminala i terorizma, i kako iskoristiti nove i savremene tehnologije kako bi bili efikasniji u ovoj borbi. Potpredsednik vlade… »
Vesti dana »

(VIDEO) Studenti blokirali ulaze u Skupštinu grada Novog Sada, pozivaju građane da im se pridruže
N1 Info pre 5 satijoš 4 povezane

VIDEO Haos ispred Skupštine Novog Sada: Policija pendrecima udara studente koji su blokirali zgradu
Nova pre 3 satajoš 4 povezane

(Video) "Hajde da sahranimo decu, pa spalite grad ako želite": Pop smirivao besne građane Kočana da ne sruše kuću gradonačelnika
Blic pre 24 minutajoš 7 povezanih