Povezane vesti

Veselje u crveno-belij porodici: Zvezda od danas brojnija za još jednog člana! (foto)

Veselje u crveno-belij porodici: Zvezda od danas brojnija za još jednog člana! (foto)

Hot sport 17.09.2017
U jeku priprema za početak nove sezone, i na dan kada reprezentacija Srbije igra finale šampionata Evrope za košarkaše, navijače Crvene zvezde dočekala je veoma lepa vest. Naime, novi-stari košarkaš Zvezde i bivši reprezentativac Srbije Marko… »
"Rođen sam na dan kad je Srbija postala šampion Evrope"

"Rođen sam na dan kad je Srbija postala šampion Evrope"

Sportske.net 17.09.2017
Ukoliko izabranici Aleksandra Đorđeviča večeras osvoje titulu prvaka Evrope novi član porodice Kešelj moći će sa ponosom da izgovori rečenicu iz naslova. Košarkaš Crvene zvezde mt:s Marko Kešelj pamtiće do kraja života 17. septembar 2017… »
Simbolika današnjeg dana: Naš poznati košarkaš jutros postao otac

Simbolika današnjeg dana: Naš poznati košarkaš jutros postao otac

Sportal blic 17.09.2017
Danas svi sa velikim nestrpljenjem očekuju da Srbija pobedi reprezentaciju Slovenije i osvoji zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu u košarci. Košarkaš Marko Kešelj je svoje zlato dobio jutros. Foto: Instagram / screenshot Marko Kešelj Poznati… »
Rodio sam se na dan kada su Orlovi osvojili zlatnu medalju...

Rodio sam se na dan kada su Orlovi osvojili zlatnu medalju...

Mozzart sport 17.09.2017
Tako će sigurno jednog dana sin Marka Kešelja početi sastav iz srpskog jezika. Možda ne učestvuje u novom pohodu Orlova na krov košarkaške Evrope, ali i Marko Kešelj daje svoj "doprinos". Nekadašnji reprezentativac, a sada (ponovo) uzdanica… »

Vesti dana »