Povezane vesti

Vučić: Srbi i Hrvati će u budućnosti morati da budu saveznici

Dnevnik pre 20 dana
ZAGREB: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u intervjuu za zagrebački „Večernji list“ da će Srbi i Hrvati u budućnosti morati da budu saveznici i najavio svoju posetu Zagrebu u novembru.
Upitan šta vidi kao glavni problem u odnosima Hrvatske i Srbije, odnosno Hrvata i Srba, on je rekao da te probleme vidi, ali da ih ne razume. "Moram biti iskren, vidim ih, ali ih ne razumem i mislim da će Srbi i Hrvati u... »

Politika pre 20 dana
ZAGREB – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u intervjuu za zagrebački „Večernji list” da će Srbi i Hrvati u budućnosti morati da budu saveznici i najavio svoju posetu Zagrebu u novembru. Upitan šta vidi kao glavni problem u odnosima Hrvatske i Srbije, odnosno Hrvata i Srba, on je rekao... »

"Srbi i Hrvati će morati da budu saveznici u budućnosti"

B92 pre 21 dan
B92: "Srbi i Hrvati će morati da budu saveznici u budućnosti"
Zagreb -- Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je u intervjuu za "Večernji list" da će Srbi i Hrvati u budućnosti morati da budu saveznici.
On je najavio i svoju posetu Zagrebu u novembru. Upitan šta vidi kao glavni problem u odnosima Hrvatske i Srbije, odnosno Hrvata i Srba, on je rekao da te probleme vidi, ali da ih ne razume. "Moram biti iskren, vidim ih, ali ih... »

Vučić za Večernji list: Hrvatska može da pravi probleme Srbiji, ali ne može da je zaustavi na putu ka EU

Kurir pre 21 dan
ZAGREB - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u intervjuu za zagrebački "Večernji list" da će Srbi i Hrvati u budućnosti morati da budu saveznici i najavio svoju posetu Zagrebu u novembru. On je ocenio da Hrvatska može da pravi probleme Srbiji, ali da ne može da zaustavi njen evropski put... »

Press pre 21 dan
Upitan šta vidi kao glavni problem u odnosima Hrvatske i Srbije, odnosno Hrvata i Srba, Vučić je rekao da te probleme vidi, ali da ih ne razume.
Foto: Tanjug/ Sava Radovanović Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u intervjuu za zagrebački "Večernji list" da će Srbi i Hrvati u budućnosti morati da budu saveznici i najavio svoju posetu Zagrebu u novembru. Upitan... »

Vučić: Hrvatska može da pravi probleme Srbiji, ali ne može da zaustavi put ka EU

Novi magazin pre 21 dan
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ocenio je u intervjuu za današnji Večernji list da Hrvatska može da pravi probleme Srbiji, ali da ne može da zaustavi njen evropski put i najavio posetu Zagrebu početkom novembra.
"Nema ništa od toga čak i da Hrvatska hoće. Ona može da pravi probleme, ali ne može da zaustavi naš put u EU. Ali da budem iskren, ja verujem da ćemo imati podršku Hrvatske na tom putu", rekao je Vučić u intervju zagrebačkom... »

Vučić u novembru u Zagrebu: "Srbi i Hrvati u budućnosti će sve više biti saveznici"

Blic pre 21 dan
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u intervjuu za zagrebački "Večernji list" da će Srbi i Hrvati u budućnosti morati da budu saveznici i najavio svoju posetu Zagrebu u novembru.
Upitan šta vidi kao glavni problem u odnosima Hrvatske i Srbije, odnosno Hrvata i Srba, on je rekao da te probleme vidi, ali da ih ne razume. - Moram biti iskren, vidim ih, ali ih ne razumem i mislim da će Srbi i Hrvati u... »

Vučić: Idem u Zagreb, Hrvatska ne može da zaustavi naš put u EU

Vesti online pre 21 dan
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u intervjuu za zagrebački "Večernji list" da će Srbi i Hrvati u budućnosti morati da budu saveznici i najavio svoju posetu Zagrebu u novembru.
Upitan šta vidi kao glavni problem u odnosima Hrvatske i Srbije, odnosno Hrvata i Srba, Aleksandar Vučić je rekao da te probleme vidi, ali da ih ne razume. - Moram biti iskren, vidim ih, ali ih ne razumem i mislim da će Srbi i... »

Vučić: Srbi i Hrvati će morati da budu saveznici

Mondo pre 21 dan
Foto: Mondo/Stefan Stojanović Upitan šta vidi kao glavni problem u odnosima Hrvatske i Srbije, odnosno Hrvata i Srba, on je rekao da te probleme vidi, ali da ih ne razume. "Moram biti iskren, vidim ih, ali ih ne razumem i mislim... »

Vučić: Srbi i Hrvati moraće da budu saveznici u budućnosti

Danas pre 21 dan
Srbi i Hrvati u budućnosti će morati da budu saveznici, poručio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić u intervjuu za Večernji list, a prenose Večernje novosti. On je najavio i svoju posetu Zagrebu u novembru. Upitan šta vidi kao glavni problem u odnosima Hrvatske i Srbije, odnosno Hrvata i Srba, on... »

Vučić: Srbi i Hrvati će morati da budu saveznici

RTV pre 21 dan
RTV: Vučić: Srbi i Hrvati će morati da budu saveznici
ZAGREB - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u intervjuu za zagrebački "Večernji list" da će Srbi i Hrvati u budućnosti morati da budu saveznici i najavio svoju posetu Zagrebu u novembru.
Upitan šta vidi kao glavni problem u odnosima Hrvatske i Srbije, odnosno Hrvata i Srba, on je rekao da te probleme vidi, ali da ih ne razume. "Moram biti iskren, vidim ih, ali ih ne razumem i mislim da će Srbi i Hrvati u... »

RTS pre 21 dan
RTS: Vučić: Srbi i Hrvati će u budućnosti morati da budu saveznici
Upitan šta vidi kao glavni problem u odnosima Hrvatske i Srbije, odnosno Hrvata i Srba, Aleksandar Vučić je rekao da te probleme vidi, ali da ih ne razume. "Moram biti iskren, vidim ih, ali ih ne razumem i mislim da će Srbi i... »

Vučić: Hrvati i Srbi moraju biti saveznici, poseta Zagrebu u novembru

Večernje novosti pre 21 dan
Predsednik Srbije dao je intervju za zagrebački Večernji list u kom je pričao o odnosima dveju država i najavio skori dolazak u hrvatsku prestonicu
ZAGREB OD STALNOG DOPISNIKA ” MISLIM da će Hrvati i Srbi u budućnosti sve više morati da budu saveznici, a sve manje ljudi koji će živeti u prošlosti svojih neprijateljstva”, rekao je Aleksandar Vučić u intervjuu za zagrebački... »
©2017 Netmark d.o.o.