Povezane vesti

Opljačkan stan Ljubiše Samardžića

Opljačkan stan Ljubiše Samardžića

Radio 021 27.09.2017
Stan porodice nedavno preminulog glumca Ljubiše Samardžića opljačkan je, a lopovi su ukrali novac, nakit i sat. Kako je rekla njegova supruga Mirjana, nepoznati lopovi su provalili preko terase i odneli sve što su mogli da pronađu u stanu, a da je… »
Opljačkana kuća Ljubiše Samardžića

Opljačkana kuća Ljubiše Samardžića

N1 Info 27.09.2017
Uoči polaganja urne preminulog glumca Ljubiše Samardžića nepoznati počinioci upali su u stan u kojem živi njegova udovica Mirjana i odneli su novac u iznosu od 6.000 evra, porodičan nakit i skupoceni sat, piše Kurir. "Lopovi su provalili preko… »
Čitajte na VESTI-DIGITAL: Kolege zgrožene posle pljačke stana Ljubiše Samardžića

Čitajte na VESTI-DIGITAL: Kolege zgrožene posle pljačke stana Ljubiše Samardžića

Vesti online 27.09.2017
Zgrožena sam, to je velika sramota, kazala je Zlata Numanagić, dok Milena Vasić smatra da je ovo pokazatelj opšteg ludila u kome živimo. Desetak dana nakon sahrane Ljubiše Samardžića, a uoči polaganja njegove urne u porodičnu grobnicu, nepoznati… »
Lopovi opljačkali kuću Ljubiše Samardžića: Udovica Mira van sebe! Doživela sam još jedan pakao, sve su odneli!

Lopovi opljačkali kuću Ljubiše Samardžića: Udovica Mira van sebe! Doživela sam još jedan pakao, sve su odneli!

Kurir 27.09.2017
Iako se još nije oporavila od gubitka supruga, udovica Ljubiše Samardžića potvrdila je da su joj lopovi iz stana odneli skupocenosti. "Lopovi su provalili preko terase i odneli su sve što su mogli da pronađu u stanu, a da je vredelo. Nemam pojma… »

Vesti dana »