Povezane vesti

Reč povratnika: Kešelj: Mi ne branimo, mi osvajamo trofeje

Reč povratnika: Kešelj: Mi ne branimo, mi osvajamo trofeje

Sportal blic 02.10.2017
Košarkaši Crvene zvezde Marko Kešelj i Nemanja Dangubić bili su zadovoljni startnom pobedom u ABA ligi protiv Mornara (88:77), ali ističu da uvek može bolje. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Kešelj, povratnik u redove crveno-belih, za… »
Obruči u "pioniru" se još tresu: Lesor za Blicsport: Zakucavanja su moja snaga

Obruči u "pioniru" se još tresu: Lesor za Blicsport: Zakucavanja su moja snaga

Sportal blic 02.10.2017
U startna dva minuta utakmice između Crvene zvezde i Mornara u prvom kolu ABA lige, Matijas Lesor, “zapretio” je da će biti miljenik crveno-belog dela Srbije u sezoni koja je pred nama. Korpulentni Lesor je dva puta zakucao tako da su se koševi u… »
Zvezda pobedom počela odbranu titule u Jadranskoj ligi

Zvezda pobedom počela odbranu titule u Jadranskoj ligi

Novi magazin 02.10.2017
Košarkaši Crvene zvezde pobedom su počeli odbranu titule u Jadranskoj ligi, pošto su večeras u prvom kolu u Beogradu sa 88:77 (19:12, 28:18, 23:20, 18:27) pobedili Mornar. Zvezda je praktično pitanje pobednika rešila već u prve dve četvrtine… »
Trener Zvezde otkrio nekoliko sjajnih vesti, jedan igrač ga već oduševljava!

Trener Zvezde otkrio nekoliko sjajnih vesti, jedan igrač ga već oduševljava!

Sportske.net 02.10.2017
Mnogo razloga za zadovoljstvo je u redovima Crvene zvezde mts, posle sinoćnje uspešne premijere u novoj sezoni. Podsetimo, Zvezda je u hali ''Aleksandar Nikolić'' u prvom kolu ABA lige rutinski savladala Mornar sa 88-77, a trijumf je prema prikazanom… »
Alimpijević: Meč sa Mornarom je išao gore-dole, takva će biti cela sezona

Alimpijević: Meč sa Mornarom je išao gore-dole, takva će biti cela sezona

Sportal blic 01.10.2017
Trener košarkaša Crvene zvezde Dušan Alimpijević rekao je posle uspešnog starta sezone i pobede nad Mornarom (88:77). Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Dušan Alimpijević - Pokazali smo dva različita lica, ali smo napravili dobru zalihu i… »
"Grobari" mu zviždali: Đukić: Nemam šta da zamerim ekipi, svi su se borili

"Grobari" mu zviždali: Đukić: Nemam šta da zamerim ekipi, svi su se borili

Sportal blic 01.10.2017
Trener fudbalera Partizana Miroslav Đukić rekao je da nema šta da zameri ekipi posle remija 0:0 sa Čukaričkim. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Miroslav Đukić - Teška utakmica u kojoj nismo uspeli da ostvarimo dobru igru i rezultat, ali… »

Vesti dana »