Povezane vesti

Majka rodila bebu kakva se rađa jednom u 625 miliona slučajeva

Majka rodila bebu kakva se rađa jednom u 625 miliona slučajeva

Blic 02.10.2017
U Sibiru je rođena beba koja je začeta prirodnim putem, ali se razvijala van materice. Bebu su nazvali Veronika, ime koje znači "ona koja nosi pobedu", što je u potpunosti zaslužila. Tridesetjednogodišnja majka, koja je želela da ostane anonimna… »
Iskopao je tunel iz kuće do kafane: Svako veče je pio dok je žena spavala, a razlog je hit!

Iskopao je tunel iz kuće do kafane: Svako veče je pio dok je žena spavala, a razlog je hit!

Kurir 02.10.2017
On je na sudu ispričao sve u vezi njegovog tunela, kao i razloge zbog kojih je kopao prethodnih 15 godina. (VIDEO) ZATRUDNELA JE I NIKADA NIJE OTIŠLA KOD LEKARA NA PREGLED: Rodila je bebu kakva se rađa jednom u 625 miliona slučajeva Moja supruga ima… »
Ispovest bosanke koja živi sa mužem u inostranstvu: Uzela sam 150 evra da kupim poklone svojima, a njegova reakcija me…

Ispovest bosanke koja živi sa mužem u inostranstvu: Uzela sam 150 evra da kupim poklone svojima, a njegova reakcija me…

Kurir 02.10.2017
Jedna Bosanka, koja trenutno živi van Bosne i Hercegovine, odlučila je da putem Interneta podeli svoju ispovest, želeći da zadrži anonimnost. (VIDEO) ZATRUDNELA JE I NIKADA NIJE OTIŠLA KOD LEKARA NA PREGLED: Rodila je bebu kakva se rađa jednom u… »

Vesti dana »