Povezane vesti

BIA saopštila: Pesma nije razlog Kebinog saslušanja; Keba: Objašnjavao sam gde sam sve bio

BIA saopštila: Pesma nije razlog Kebinog saslušanja; Keba: Objašnjavao sam gde sam sve bio

Večernje novosti 03.10.2017
Bezbednosno-informativna agencija demantovala je danas navode vezane za razgovor njenih pripadnika sa pevačem Draganom Kojićem, poznatijim kao Keba. Bezbednosno-informativna agencija demantovala je danas navode vezane za razgovor njenih pripadnika sa… »
BIA o Kebi: Nije pesma nego automobil

BIA o Kebi: Nije pesma nego automobil

Mondo 03.10.2017
Bezbednosna-informativna agencija (BIA) Srbije saopštila šta se krije iza privođenja folk pevača Dragana Kojića-Kebe na informativni razgovor. Duhovite reakcije na društvenim mrežama. Foto: Instagram/dragankojickeba Bezbednosno-informativna… »
BIA: Nismo ispitivali Kebu zbog pesme

BIA: Nismo ispitivali Kebu zbog pesme

Danas 03.10.2017
Bezbednosno-informativna agencija oglasila se povodom teme o razgovoru sa pevačem Draganom Kojićem Kebom, čime se domaći mediji uvekilo bave. "Imajući u vidu medijske špekulacije oko obavljanja razgovora Dragana Kojića sa pripadnicima BIA… »
BIA o privođenju Dragana Kojića Kebe: Nismo pričali o muzici

BIA o privođenju Dragana Kojića Kebe: Nismo pričali o muzici

Nedeljnik 03.10.2017
Razgovor nije imao nikakve veze sa bilo kakvom njegovom pesmom, saopšteno iz Bezbednosno-informativne agencije. Bezbednosno-informativna agencija (BIA) je, povodom medijskih navoda da je pevač Dragan Kojić Keba privođen na informativni razgovor… »
BIA o razgovoru sa Kebom: Nismo pričali o muzici

BIA o razgovoru sa Kebom: Nismo pričali o muzici

N1 Info 03.10.2017
Bezbednosno-informativna agencija (BIA) je, povodom medijskih navoda da je pevač Dragan Kojić Keba privođen na informativni razgovor, saopštila da "razgovor nije imao nikakve veze sa bilo kakvom njegovom pesmom". Dodaje se da su tom prilikom… »
BIA: Predmet razgovora s Kebom nije bila pesma

BIA: Predmet razgovora s Kebom nije bila pesma

Sputnik 03.10.2017
Bezbednosno-informativna agencija demantovala je danas navode vezane za razgovor njenih pripadnika sa pevačem Draganom Kojićem, koji je poznatiji kao Keba, i saopštila da je razlog razgovora s folk pevačem bio njegov automobil, a ne nekakva pesma… »
Pevač Keba privođen u BIA na razgovor

Pevač Keba privođen u BIA na razgovor

Danas 03.10.2017
Pevač folk muzike Dragan Kojić Keba potvrdio je za Danas da je privođen na informativni razgovor u BIA. On nije želeo da iznosi više detalja već da je tačno sve što piše u medijima, odnosno da je tema bila njegova nova pesma za koju su u BIA… »
Keba potvrdio za N1 da je privođen u BIA na razgovor

Keba potvrdio za N1 da je privođen u BIA na razgovor

N1 Info 03.10.2017
Pevač folk muzike Dragan Kojić Keba potvrdio je za N1 da je privođen na informativni razgovor u BIA. On nije želeo da iznosi detalje razgovora već je samo naveo da se za detaljnije objašnjenje obratimo BIA. "Čuli su moju novu pesmu koja će izaći… »
Priveden Keba?

Priveden Keba?

Mondo 03.10.2017
Domaći mediji prenose da je pevač završio na informativnom razgovoru. Pevač Dragan Kojić Keba navodno je priveden na informativni razgovor u Bezbednosno-informativnoj agenciji, prenose " Večernje novosti". Keba je, navodi list, ispred svoje kuće… »
BIA privela Kebu: Folk pevač ugrožavao nacionalne interese?

BIA privela Kebu: Folk pevač ugrožavao nacionalne interese?

Večernje novosti 02.10.2017
Dragan Kojić Keba završio na informativnom razgovoru u Bezbedonosno-informativnoj agenciji zbog nove pesme. ZBOG ugrožavanja nacionalnih interesa, folk pevač Dragan Kojić Keba završio je u subotu uveče na informativnom razgovoru u… »

Vesti dana »